Skip to Content

1. kolo Open ligy v Kick – Boxe

Kick – Boxeri z Centra voľného času v Hnúšti, sa v Sobotu dňa 30.01.2016 zúčastnili 1. kola Open ligy v Kick – Boxe v meste Prešov, kde športový klub reprezentovali nasledujúci športovci a to :
v kategórii kadetov vo váhe do 32 kg v štýle Lightcontact - Michal Šafárik a v tej istej váhe a aj v štýle Ladislav Viktor Bálint, ktorí boli na súťaži po prvý krát a aj keď sa obidvaja športovci snažili medailové umiestnenie sa im nepodarilo obsadiť.
V kategórii seniorov nastúpil v štýle Lightconact vo váhe do 63 kg už skúsený pretekár Maroš Ďurás, ktorý skončil na 3. mieste,ďalej v štýle Lightcontact vo váhe do 69 kg nastúpil do zápasu Karol Bonisch, ktorý po vyrovnanom zápase nakoniec prehral na body. Vo váhe do 84 kg v štýle Lightcontact nás reprezentoval Ján Krnáč a ten sa umiestnil na 2. mieste a posledným pretekárom bol v štýle K 1 Branislav Skaloš, ktorý vo váhe do 91 kg skončil po veľmi tvrdom a vyrovnanom zápase na 3. mieste.
Touto cestou, všetkým uvedeným pretekárom gratulujeme a ďakujeme mestu Hnúšťa za podporu v tomto športe ako aj sponzorom, ktorí nám pomohli zúčastniť sa tejto súťaže :