Skip to Content

Miss Hnúšťa 2016

Milé dievčatá,
práve teraz má šancu zabojovať o korunku pre najkrajšie dievča Hnúšte a jej okolia každá z vás, ktorá spĺňa nasledovné podmienky:
- vek 15-25 rokov (do 18 rokov je nutné priniesť súhlas zákonného zástupcu )
- výška 162 cm
- stav: slobodné a bezdetné
- slovenskej štátnej príslušnosti
Ak chceš byť na kastingu úspešná, je dobré držať sa našich rád: prísť s dobrou náladou a prirodzená, s jemným make-upom, umytými vlasmi, priniesť si plavky, v ktorých vyzeráš čo najlepšie a lodičky.
Priprav si pár viet o sebe, ktoré odprezentuješ nahlas a sebavedomo.
Semifinalistky súťaže Miss budú vyberať: mentorka súťaže Miss Hnúšte a okolia Lucia Slováková, riaditeľka MsKS Hnúšťa Diana Vojenčiaková , zástupca primátora mesta Hnúšťa Roman Lebeda , poslanec MsZ Marián Petrok, fotografka Petra Rapčanová, podnikateľ Dušan Ďubek, moderátor Miss Hnúšťa Ján Bakala z Top Star v TV JOJ.
Počas nasledujúceho mesiaca prejdú vybrané finalistky dôkladnou prípravou na galavečer Miss Hnúšťa, ktorý sa uskutoční 1.apríla 2016 .
Víťazka Miss Hnúšťa získa zaujímavé ceny v celkovej hodnote 900,-€! Občania budú mať možnosť hlasovať o miss sympatia prostredníctvom sociálnej siete Facebook a priamo počas galavečera.
Kasting bude prebiehať v piatok 26.februára 2016 v čase od 16:00-18:00 hodiny v Dome kultúry v Hnúšti. Tešíme sa na každú z vás!

img7_zmensene.jpg


X