Skip to Content

Pozvánka Kina RIMAVA

Kino Rimava Vás srdečne pozýva na český thriller Gangster Ka dňa 25.02.2016 o 18:00 hod.
Vstupné: 2,-€

Réžia: Jan Pachl
Hrajú: Hynek Čermák, Alexej Pyško, Jaromír Hanzlík, Miroslav Etzler, Vlastina Svátková a ďalší
Krajina pôvodu: Česká republika
Rok výroby: 2015
Radim Kraviec alias Káčko sa vyznačuje inteligenciou a talentom pre dokonalý podvod. Kde iní siahajú po zbrani, on využíva klamstvo a armády právnikov i obrovský kapitál. Žmurknutím oka okráda štát o miliardy korún. Je si ale dobre vedomý hranice, ktorú nemôže prekročiť. Tou hranicou je fyzická eliminácia kohokoľvek zo svojho okolia.
Vďaka kontaktom na politickej scéne chystá Kraviec majstrovské dielo - ovládnutie ČERPA, spoločnosti kontrolujúcej všetky zásoby pohonných hmôt v republike. Keď to vyjde, bude to „obchod“ storočia. Káčka nečakane zradí jeho pravá ruka, Albánec Dardan Cirkel, ktorý spolupracuje s hospodárskou kriminálkou. Nemožné sa stáva skutočnosťou. Nepolapiteľný tunelár Káčko končí vo väzbe, štátu sú zachránené miliardy korún. Zatiaľ...
Ostrieľaný Kraviec sa vďaka šikovným právnickým kľučkám dostáva veľmi rýchlo na slobodu. Jeho opatrnosť a chladne kalkulujúca myseľ nenávratne mizne. Rozbieha neľútostnú mašinériu pomsty. Káčko prekračuje pomyselnú hranicu od finančného zločinca k neľútostnému mäsiarovi. Film Gangster Ka skúma mechanizmus organizovaného zločinu, vnáša svetlo do šesť miliardového tunelu a snaží sa objektívne ukázať zrod skutočného gangstra.

25-02-2016_gangster_ka.jpg


X