Skip to Content

Slovak Open 2016 - 20. - 21.2. 2016, Banská Bystrica

Dňa 20 a 21. februára 2015 sa v Banskobystrickej hale Dukla Na Štiavničkách konal už 17. ročník WAKO medzinárodný turnaj v kickboxe Memoriál Ladislava Tótha Slovak Open. Tento ročník bol výnimočný rekordným počtom účastníkov, o čom svedčia aj tieto čísla - registrovaných cez 825 štartujúcich zo 67 klubov 9. krajín. Mená jednotlivých reprezentantov krajín, z ktorých mnohí sú šampiónmi sveta, Európy, či medailistami vrcholných podujatí WAKO, ako aj výborná organizačná príprava turnaja usporiadateľmi zo Slovenského zväzu kickboxu a domáceho ŠKP Banská Bystrica prinieslo skvelú atmosféru ktorú prinášame pohľadom našej kamery.

Športový klub Kick - Box Leon Hnúšťa dňa 21.02.2016 v Banskej Bystrici reprezentovali dvaja pretekári a to Maroš Ďurás, ktorý v Lightcontacte vo váhe do 63 kg skončil na treťom mieste a Milan Kuča vo fullcontacte vo váhe do 63,5 kg sa umiestnil na druhom mieste. Na tomto turnaji sa mali zúčastniť aj pretekári Branislav Skaloš a Karol Bonisch, ktorý žiaľ zo zdravotných dôvodov nenastúpili.
Pretekárom ďakujeme za vzornú reprezentáciu nášho športového klubu a mesta Hnúšťa na tejto medzinárodnej súťaži a ďakujeme touto cestouj mestu Hnúšťa za podporu v tomto športe ako aj sponzorom, ktorí nám pomohli zúčastniť sa tohto turnaja :
Petrovi Hirjakovi a Michalovi Škvareniakovi.

Fotografie môžete nájsť TU ...., a taktiež nás sledujte na Facebooku.