Skip to Content

Výsledky volieb do NR SR v marci 2016 za mesto Hnúšťa

V sobotu 5. marca 2016 sme volili zástupcov občanov Slovenskej republiky do Národnej rady na nasledujúce volebné obdobie. V meste Hnúšťa zo zapísaných 5498 obyvateľov prišli v 8 okrskoch k urnám 2456 voličov, čo predstavuje 46,3%. Stranu OĽaNO-NOVA volilo 7,52%, SME RODINA-Boris Kollár 7,48%, MOST-HÍD 2,64%, SNS 12,83%, SMER-SD 40,78%, ĽS-Naše Slovensko 11,64%, SIE´T 2,80% a SaS 7,76% oprávnených hlasujúcich voličov. V priložených tabuľkách Vám prinášame podrobný prehľad podľa jednotlivých okrskov.

hnusta_nr_sr_16.jpg
volby_nrsr_c2.jpg

Komentáre

Voľby prehliadania komentárov

Vyberte si, ako chcete zobrazovať komentáre a kliknite na "Uložiť zmeny".

Gratulujem hlavne strane SMER

Gratulujem hlavne strane SMER a p.prímátorovi že už bude mať konečne viac času na naše mesto ,ktoré už ani viac prekvitať nemôže ako je to teraz.Dúfam ,že sa už nebude vyhovárať na zaneprázdnenosť a zasadania v parlamente.A ešte dodatok veľa úspechu že nás okres do roku 2020 bude na úrovni 85% vyspel.regiónov ,ktoré sľúbil Nostradamus. česť

Aj ja gratulujem všetkým, čo

Aj ja gratulujem všetkým, čo chceli zmenu, učitelia spokojní, sestričky tiež a celé Slovensko sa bude mať lepšie. A čo sa týka primátora, tým že bude sedieť v meste, takto sa už dávno veci neriešia , možno v minulom storočí. Ten , kto nevidí, že mesto ide dopredu a že sme v mnohých oblastiach úspešní má krvavé oči a cez ne vidí len to, čo chce.

No nevadí ale keď už ani

No nevadí ale keď už ani čítať voľakto nevie tak to je v 21.stor. bieda.Nikto nepísal ,že má sedieť na zadku v tejto diere ale že bude mať pre ňu viac času aby sa nám tak nečernela alebo??????

Dúfam že čítať ešte viem,len

Dúfam že čítať ešte viem,len som možno menej chápavá,pretože z toho mi vyplýva že darmo bude mať primátor viac času aby sedel viac v tejto diere - nevybaví už nič.Prečo? lebo nie je pri zdroji informácii.Ale to sme chceli/poniektorí/či nie?A sťažujme sa ďalej,lebo podľa niekoho nevybavil nič,takže čakajme čo nám vybavia tí lepší.Pritom nehovorím že bolo všetko o.k.ale aj za to čo vybavil vďaka p.primátor.X