Skip to Content

3.kolo Open ligy SZKB v Kick – Boxe

V Sobotu 8.apríla 2017 sa v športovej hale ZŠ Sibírska v Prešove uskutočnilo 3.kolo Open ligy SZKB v Kick – Boxe, v disciplínach PF, LC, KL, za účasti 233 štartujúcich z 20 klubov Slovenska, ktorého sa zúčastnili aj Hnúšťanskí pretekári z klubu Leon a to:
Rebeka Dovalová vo váhe nad 55 kg v štýle Kicklight, ktorá sa umiestnila na 3. mieste, Maroš Ďurás vo váhe do 69 kg v štýle Lightcontact sa umiestnil na 3. mieste,
Karol Bonisch vo váhe do 69 kg tiež v štýle Lightcontact skončil na 2. mieste,
Ján Radič vo váhe do 84 kg v štýle Kicklight skončil na 2. mieste.
Jednotliví pretekári mali za sebou kvalitnú prípravu, na súťaži si počínali dobre a vzorne tak reprezentovali naše mesto Hnúšťa. Touto cestou im gratulujeme a ďakujeme mestu Hnúšťa za podporu v tomto športe.
Kick- Boxerov čakajú Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa uskutočnia v mesiaci jún v Banskej Bystrici, v septembri ich čaká ďalšie kolo Open ligy v Bardejove a v novembri sa uskutoční 5. kolo Open Ligy v športovej hale v našom meste Hnúšťa.

V sobotu 08.04.2017 prebiehal aj turnaj v meste Poltár, ktorého sa zúčastnil aj člen športového klubu, Kick – Box Leon Hnúšťa, ktorý v sa venuje v klube Thajskému Boxu (Muay Thai) pod vedením Martina Kocku a to Damien Frgolec, v Poltári predviedol svoj prvý exibičný zápas v Boxerskom ringu s rovestníkom z Poltára v štýle Muay Thai, počínal si veľmi dobre, za čo mu tiež gratulujeme.

damien_frgolec.jpg
img_20170408_121623.jpg


X