Skip to Content

TKD klub Hnúšťa na Cassovii Open získal dva cenné poháre v poomsae i zápase !

V sobotu 13.5. 2017 sa TKD klub Hnúšťa-Tisovec spolu s 19 člennou výpravou zúčastnil medzinárodnej súťaže s názvom Cassovia Open 2017 v Košiciach, kde sa stretli pretekári zo 7 krajín (Česko, Slovensko, Maďarsko, Poľsko, Chorvátsko, Slovinska..) a bojovali o cenné kovy v kategórii zápas i poomsae (zostavách). V kategórii zápas si pretekári vybojovali cenné umiestnenia a s bilanciou 4x 1. miesto (Tamarka Morová, J. Vrbiar, T. Vrbiar, S. Zvara) , ďalej 5 x 2. miesto (P. Pauko, A. Mertinyak, Timka Morová, P. Porubiaková, M. Brindzová, ) a 2 x 3. miesto (T.A. de Buhr, T. Struhár) obsadili pekné 5. miesto ocenené pohárom spomedzi 18 zúčastnených klubov.
V kategórii pommsae naši pretekári opäť nesklamali a svojím technickým prevedením zostáv a výslednou bilanciou 9 x 1. miesto (Timka Morová, I. Kyseľová, S. Sujová, M. Zelenáková, Bc. Z. Dolinajová, dvojice: T. + T. Morové, I. Kyseľová + P. Porubiaková, S. Sujová + T. Vrábľová, M. Zelenáková + T. Struhár), ďalej 3 x 2. miesto (Tamarka Morová, T. Vrábľová, M. Kyseľ,) a 2. x 3. miesto (T. A. de Buhr, P. Porubiaková) získal náš klub z počtu 15 klubov bronzovú medailovú priečku - 3. miesto v podobe krásneho pohára. V mene celého TKD klubu Hnúšťa-Tisovec, ďakujeme všetkým pretekárom, ktorí reprezentovali náš klub a vďaka ich výsledkom sa nám podarilo priniesť do našej zbierky dva krásne poháre, ktoré sú dôkazom ich zodpovednej prípravy, bojovnosti, cieľavedomosti a pevnej vôle zároveň.X