Skip to Content

Blog používateľa mesto

Hnúšťa = Majstrovstvá Slovenska juniorov vo fitnes a kulturistike 2015

Hnúšťa ožila krásou a harmóniou tela. Aprílová sobota už tretí rok patrila veľkolepému športovému podujatiu. Naše mesto sa dlhé roky spájalo s kulturistikou, vyrástlo tu niekoľko známych kulturistov ale už sme sa zapísali do histórie kulturistiky aj organizovaním Majstrovstiev Slovenska v kulturistike a fitnes.

Keď sme sa pred tromi rokmi stretli prvýkrát s veľkým svetom kulturistiky, museli sme si vypočuť komentáre ako si mnohí v skorých ranných hodinách zadávali do navigácií naše súradnice, ako hľadali tento nepoznaný kraj. Po troch rokoch sa stretávame s dobrými priateľmi, ktorí Hnúšťu prijali do svojho sveta a nemusia ju hľadať na mape lebo je uložená v ich srdciach.

Dotácie z rozpočtu mesta na rok 2015

Mesto Hnúšťa každý rok poskytuje dotácie z rozpočtu mesta. Dňa 23. 3. 2015 zasadala komisia, ktorá schválila prerozdelenie týchto prostriedkov pre právnické osoby, ktoré prispievajú svojou činnosťou k rozvoju mesta v rôznych oblastiach verejného života. Požiadavky jednotlivých žiadateľov boli prehodnotené a výška dotácií bola schválená tak, aby negatívne neovplyvnila hospodárenie mesta a zároveň prispela k rozvoju činnosti jednotlivých organizácií.

Syndikovať obsah


Konto - prihlásenie

hnusta.eu
hnusta.eu
hnusta.eu
hnusta.eu
hnusta.eu
hnusta.eu
X