Skip to Content

Blog používateľa mesto

POĎAKOVANIE

7. januára uplynulo 8 rokov, ako sme začali v DEDESE poskytovať sociálne služby pre deti so zdravotným postihnutím. Nie je to ani veľké výročie, ani okrúhle jubileum, ale je to pre nás významný deň.

11. ročník stolnotenisového turnaja o Majstra Hnúšte

V sobotu 3.1.2015 sa konal už 11. ročník turnaja o majstra Hnúšte v stolnom tenise. Do bojov na turnaji zasiahlo celkovo 60 hráčov. Súťaž prebiehala v štyroch kategóriách. Turnaj prišiel otvoriť primátor mesta Hnúšťa Mgr. Michal Bagačka, ktorý okrem tradičného novoročného blahoželania poprial športovcom aj veľa športových úspechov.

Adventný koncert v Hnúšti

Slovko, ktoré tak jednoducho vyslovíme Advent pritom si mnohí ani len neuvedomíme aký má skutočne význam. Advent je latinského pôvodu v skutočnosti znamená príchod, príchod Krista.

Tu je cukor, tu je múka

Tu je cukor, tu je múka,
miešaj, miešaj pravá ruka.
Vajíčko a med, zákusok bude hneď.

Čo potešilo srdiečka rodičov...

Pravá vianočná nálada zavítala do MŠ Nábrežie Rimavy v stredu 10. 12. 2014. Rodičia, starí rodičia, rodina a priatelia si vychutnali pravé čaro Vianoc v podobe vianočného darčeka, ktorý im venoval kolektív Materskej školy NR spolu s deťmi.

Takýto darček sa nedá kúpiť, ani vyhrať, ale dokáže nás rozosmiať aj rozplakať, naplniť radosťou a aj slzami šťastia pri pohľade na usmiate a šťastné tváričky deti.

Projekt KOMPRAX v SOŠ Hnúšťa

V utorok, 16. decembra 2014 žiaci II.A triedy SOŠ Hnúšťa spolu s realizačným tímom pozostávajúcim z 5 žiakov školy, v rámci projektu KOMPRAX uskutočnili naplánovaný projekt V TVÁROU V TVÁR.

Syndikovať obsah


X