Skip to Content

Blog používateľa msks

RÝCHLO A ZBESILO 8 v letnom kine

Mestské kultúrne stredisko v Hnúšti Vás aj tento piatkový večer pozýva do letného kina. Zažite s nami akčný večer už tento piatok, 25. augusta, o 21. hodine pri fantastickom filme Rýchlo a zbesilo 8.

Rýchle autá, bitky a fantastické efekty nebudú chýbať ani v pokračovaní tejto legendy. Aj tentokrát sa môžete pri sledovaní filmu občerstviť v stánku v areáli amfiteátra. Vstupné 2€. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Pozvánka na letné kino

Kino Rimava v Hnúšti Vás srdečne pozýva na premietanie romantickej komédie Bezva ženská na krku, ktoré sa uskutoční pod holým nebom v amfiteátri už tento piatok, 18. augusta, o 21. hodine.

Neváhajte a spestrite si piatkový večer návštevou letného kina. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Sympatická Eliška (Petra Hřebíčková) je na plný úväzok milujúcou manželkou charizmatického a bohatého Pavla (Jiří Langmajer). Avšak iba do tej doby, než ju na prahu štyridsiatky milým a korektným spôsobom požiada o rozvod. Keď nový život, tak od základu! Eliška sa rozhodne začať od nuly ako učiteľka v malej stredočeskej dedine. Rázovitý a hyperaktívny starosta (Miroslav Táborský) nasťahuje Elišku do jedného domu s Božíčkom (Ondřej Vetchý), ktorý vďaka svojím vlastným neblahým skúsenostiam s „ženskými definitívne skončil". Jeho trpkosť a hulvátstvo môže tromfnúť snáď iba jeho povolanie – Božíček pracuje v dedine ako hrobár. Eliška má momentálne tiež na chlapov zlosť, takže rozhodne všetko nenechá len tak ...

Občerstviť sa môžete v stánku v areáli amfiteátra. Vstupné 2€.

Ponuka krúžkov a súborov MsKS

Mestské kultúrne stredisko v Hnúšti si pre Vás pripravilo v školskom roku 2017/2018 pestrú ponuku krúžkov a súborov. Nenechajte si ujsť túto skvelú príležitosť a príďte spolu v Vašimi ratolesťami 4. septembra o 14. hod. do spoločenskej sály Domu kultúry. Tešíme sa na Vás.

Všetci ste srdečne vítaní!

Premietanie v letnom kine v Hnúšti

Kino Rimava vás srdečne pozýva na premietanie vynikajúcich filmov pod holým nebom, v amfiteátri v Hnúšti.
Premietame 11.augusta sci/fi film Logan: Wolverine. Ocitáme sa v blízkej budúcnosti, v útočisku na mexickej hranici, kde sa životom opotrebovaný Logan stará o chorého Profesora X. Jeho plány na život v ústraní však rýchlo padnú, keď mu cestu skríži mladá mutantka s veľmi nebezpečnými prenasledovateľmi v pätách.
18.augusta vám ponúkame českú komédiu Bezva ženská na krku o ženskej odvahe nájsť samu seba. Je to príbeh o hrdosti, odhodlaní a problémoch, s ktorými sa aj tá najperfektnejšia ženská môže stretnúť na ceste za samostatnosťou a láskou. Film od Jiřího Vejdělka a Tomáša Hoffmana, tvorcov komédií Ženy v pokušení a Muži v nádeji.
V hlavných úlohách sa predstavia Petra Hřebíčková, Ondřej Vetchý, Miroslav Táborský a Jiří Langmajer.

Pozvánka na letné kino

Kino Rimava Vás srdečne pozýva na premietanie filmu Logan: Wolverine pod holým nebom v amfiteátri v Hnúšti v piatok 11.augusta o 21:00 hod.
Akčný/Dráma/Sci-fi
Réžia: James Mangold
Hrajú: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant a ďalší
Krajina pôvodu: USA/Kanada/Austrália
Rok výroby: 2017
Wolverine (Hugh Jackman) sa vracia. Lenže teraz je na tom o niečo horšie. Jeho schopnosť uzdravovania pomaly vyprcháva a elánom tiež zrovna nehýri. Naviac je na všetko skoro sám. Z X-Menov prežíva ešte Charles Xavier známy tiež ako Profesor X (Patrick Stewart), ktorý je ale vážne chorý, stráca pamäť a trpí nebezpečnými záchvatmi ohrozujúcimi jeho okolie. Spoločne sa ukrývajú v opustenej továrni na americko-mexickej hranici. Ich utajenie ale skončí, keď sa objaví Laura (Dafne Keen), dievča, ktorá má prekvapivo rovnaké schopnosti ako Wolverine a v pätách má navyše neľútostného prenasledovateľa, ktorý sa jej snaží zmocniť. Vo chvíli, keď Wolverine a Profesor X prijmú Lauru "do rodiny", stávajú sa štvancami, ktorým ide po krku veľmi brutálny a vytrvalý nepriateľ. Hrdinovia na úteku majú k dispozícii len zvyšky síl starých X-Menov a Laurine schopnosti, ktoré však ona sama ťažko zvláda. A tak prichádza čas, aby Wolverine v sebe našiel zostávajúcu vôľu a silu nielen k boju, ale aj k tomu, aby Laure odovzdal svoje skúsenosti.

Pozvánka Kina Rimava na rozprávkový maratón

Kino Rimava v Hnúšti vás pozýva na premietanie najlepších rozprávok z medzinárodného festivalu animácie, medzi ktorými môžete uvidieť animované rozprávkové príbehy, ktoré sa za ostatný rok urodili po celom svete. V rámci tohto rozprávkového maratónu sa môžete tešiť na čarokrásne príbehy z Ruska, Dánska, Holandska, Fínska, Rakúska aj Českej Republiky.
Na tento rozprávkový maratón o dĺžke jednej hodiny sa môžete tešiť už v utorok 1. augusta o 17:00 hod.v priestoroch Kina Rimava.
Vstupné na toto podujatie je 2 eurá. Tešíme sa na vás a prajeme vám pohodové leto.

Jazda cyklobusom na Muránsku planinu

Jazda cyklobusom túto sobotu, 29. júla, má posledné dve voľné miesta!

Syndikovať obsah


X