Skip to Content

Blog používateľa msks

Kufor s veľkým bruchom

Ďakujeme za nádherný zážitok členom Detského divadelného súboru Kukátko: Marcelovi Petrokovi, Lívii Migaľovej, Lei Javorovej, Nine Piaterovej, Sofii Kiráľovej, Natálke Kurákovej, Karolíne Balciarovej, Zoji Parobekovej, Viktórii Tóthovej, Danielovi Tóthovi, Nine Ivargovej, Laure Skrutekovej, Zuzane Kaločajovej a režisérovi Róbertovi Miklovi.

Opustil nás Ing. Karol Ujházy

S ľútosťou chceme oznámiť Hnúšťanom, že 30.5.2017 zomrel v Prahe vo veku 92 rokov Ing. Karol Ujházy, čestný občan mesta Hnúšťa.

To nemôže byť náhoda...

Osobné nádeje slovenského ducha si naložili do vagónov a z južného Maďarska sa pohli do vlasti svojich predkov ...

Premiéra Detského divadelného súboru

Mestské kultúrne stredisko a Detský divadelný súbor Kukátko Vás srdečne pozývajú na premiéru hry Kufor s veľkým bruchom v stredu 21.6.2017 o 17:00 hod.do veľkej sály Domu kultúry v Hnúšti.
Hra je spracovaná na motív rozprávka Daniela Heviera.
Účinkujú: Róbert Mikla a kolektív DDS: Daniel Tóth, Lea Javorová, Nina Piaterová, Laura Skruteková, Marcel Petrok, Zoja Parobeková, Sofia Királová, Viktória Tóthová, Lívia Migalová,Zuzana Kaločajová, Karolína Balciarová, Natália Kuráková, Petra Porubiaková,
Nina Ivargová
Texty , dialógy a spracovanie: Róbert Mikla a kolektív DDS KUKÁTKO
Texty piesní a hudba :Róbert Mikla
Scéna: Róbert Mikla a kolektív DDS KUKÁTKO
Technická spolupráca : Diana Vojenčiaková, Ivana Šomodíková, Martin Pliešovský,
Fotky: PetraFoto
Zvuk : Ľubomír Varga
Vstupné: 3,-€

Pozvánka Kina Rimava

Kino Rimava pozýva na slovenský film Všetko alebo nič 22.06.2017 o 18:00 hod. / 12+|na motív poviedky Evity Urbaníkovej.
Komédia/Romantický
Réžia: Marta Ferencová
Predloha: Eva Urbaníková
Hrajú: Táňa Pauhofová, Klára Issová, Michał Żebrowski, Paweł Deląg, Ondřej Sokol, Petr Vaněk, Ľuboš Kostelný, Zuzana Kronerová, Luděk Sobota a ďalší
Krajina pôvodu: Česko/Slovensko/Poľsko
Rok výroby: 2017

Majstrovstvá Slovenska Banská Bystrica 2017

V sobotu 3. júna 2017 sa v športovej hale Dukla v Banskej Bystrici uskutočnili Majstrovstvá Slovenskej republiky v kickboxe. Súťaže sa zúčastnilo 308 štartujúcich z 27 klubov Slovenska.
Tohto zápolenia v stredoslovenskej metropole sa zúčastnili aj naši športovci z klubu Kick – Box Leon, kde zápasili v štýloch Fullcontact, Lightcontact a Kicklight.

Pozvánka na monodrámu DEKA

Mestské kultúrne stredisko v Hnúšti a člen divadelného súboru Katalpa Filip Grác vás srdečne pozývajú na monodrámu DEKA spracovanú na motív poviedky beatnika Charlesa Bukovského vo štvrtok 15.6.2017 o 18:00 hod. do bábkovej sály DK v Hnúšti.
Po predstavení budete mať možnosť vypočuť si prednášku o tvorbe spisovateľov 50. a 60.rokov 20.storočia zvaných Beat generation.
Tešíme sa na Vás!
Vstupné: dobrovoľné

Syndikovať obsah


X