Skip to Content

Mestský rozhlas

Mestsky rozhlas
 {rozhlas.jpg} Vysielanie mestského rozhlasu je neoddeliteľnou súčasťou informačného systému mesta Hnúšťa. Slúži na šírenie informácii o zásobovaní obyvateľstva dodávkami elektriny, plynu, pitnej vody, o mimoriadnych udalostiach vyžadujúcich bezodkladné vyrozumenie obyvateľov, o kultúrnych, športových a spoločenských aktivitách konaných na území mesta alebo pod jeho patronátom. Hlásenie mestského rozhlasu je možné využiť aj komerčným spôsobom.
Pre našich občanov sme pripravili novú službu - vysielanie mestského rozhlasu doručíme priamo do Vašej e-mailovej schránky. Budete tak informovaní ihneď a neunikne Vám dôležitá informácia z prostredia mesta Hnúšťa.

Postup nastavenia odberu správ vysielaných mestským rozhlasom

  1. možnosť -Web rozhranie
    Na odber správ vysielanych mestským rozhlasom potrebujete vyplniť niekoľko údajov (zadať Vašu e-mail adresu, prípadne meno a heslo) a kliknuť na tlačítko "Prihlás". Urobíte tak na stránke mestského rozhlasu kliknutím sem.
  2. možnosť -e-mail
     {mestsky-rozhlas-request.jpg}

    Na uvedenú adresu [1] odošlite mail s predmetom [2]. Obsah môžete nechať prázdny. Ak ste to urobili správne, o chvíľu dostanete potvrdzovací mail od nášho systému. Ten nám odošlite späť tlačítkom "Odpovedať', tak ako sa vo vrátenom príspevku dočítate.
  3. možnosť - cez formulár nás kontaktujte a my to zariadime.

Na adrese archív nájdete archív odvysielaných správ.

Komentáre

Voľby prehliadania komentárov

Vyberte si, ako chcete zobrazovať komentáre a kliknite na "Uložiť zmeny".

Skvelý nápad. Toto už

Skvelý nápad. Toto už funguje v Revúcej odkiaľ tiež odoberám info mail. Takto mám prehľad čo sa momentálne deje v meste. A mám to výhodu hlavne pre ľudí, ktorí sú mimo mesto, počas hlásania mestského rozhlasu. Ešte raz, super.

naozaj super, ajmy co

naozaj super, ajmy co pracujeme mimo mesta sa dozvieme co sa doma deje... dakujeme za tuto moznost...

zdravim hnustu, uz sme si to

zdravim hnustu, uz sme si to aktivovali, funguje nam to, chodia nam postou hlasenia mestskeho rozhlasu, len mam jednu otazku, preco nam nechodia mailom aj umrtia nasich spoluobcanov? vieme, ze posledne umrela pani Fabova Zuzana, a to sa tiez hlasilo v rozhlase, nie? to su mozno to znie divne ale tiez dolezite informacie pre nas cezpolnych, inak sa nedozvieme, kto zomrel...X