#
#
#
#
#
#

Výber jazyka

Obsah

“Veľkonočné hľadanie vajíčok”

Typ: ostatné
“Veľkonočné hľadanie vajíčok” Veľká noc sa už blíži a naši škôlkari z triedy včielok a motýlikov boli pozvaní do Komunitného centra v Rimavskej Bani, kde poznávali tradície veľkonočných sviatkov.

Na výlet sa deti už od rána veľmi tešili , lebo cestovať vláčikom   je pre nich zážitok . Keď sme prišli do cieľa  - deti v Komunitnom centre najlrv počúvali príbeh o veľkonočnej oblievačke, potom sa vybrali hľadať ukryté vajíčka a iné veľkonočné maškrty po záhrade okolo Komunitného centra. Keďže motivácia bola veľká , naši uspešní “ pátrači” to zvládli za okamih a naplnili košík nájdených veľkonočných vajičok. Deti svoju šikovnosť v pohybových schopnostiach  predviedli v skákaní vo vreci , kde sa zahrali na “ zajačikov”.a poradili si aj v prenášaní vajíčok na lyžičke. 

Za šikovnosť a odmenu deti dostali medailu, na občerstvenie teplý čajík a brumíka , k tomu si “veľkonočný úlovok “ zo záhrady priniesli do mš , ktorý si spravodlivo podelili. Touto cestou v mene detičiek ďakujeme  KC Rimavská Baňa za krásne predveľkonočné dopoludnie a veselé zážitky 


Vytvorené: 11. 4. 2023
Posledná aktualizácia: 11. 4. 2023 9:19
Autor: Správca webu II