#
#
#
#
#
#
#

Navigácia

Výber jazyka

Obsah

Aj takto sme oslávili DEŇ ZEME v MŠ Nábrežie Rimavy

Typ: ostatné
Deň 22. apríl je už tradičný ako Deň Zeme. Máme radi našu planétu Zem, našu krajinu, prostredie v ktorom žijeme, a preto nám leží na srdci čistota a poriadok nášho okolia. Tento deň je veľmi významný pre všetkých ľudí, pretože si ho pripomíname ako je dôležité chrániť prírodu, a že rovnováha všetkého živého na tejto planéte je vzácna a obdivuhodná

V dnešnej dobe, keď je životné prostredie veľmi znečistené a príroda volá na poplach, si všetci uvedomujeme dôležitosť a nutnosť, už od útleho veku prebúdzať v deťoch environmentálne cítenie, učiť ich spoznávať krásy prírody a potrebu chrániť ju.

V tejto neľahkej situácii si aj naša materská škola Nábrežie Rimavy pripomenula „Deň Zeme“. Celý kolektív našej materskej školy sa spojil a zapojil do zveľaďovania životného prostredia v našom okolí a ochrany prírody. Smerom na Brezinu sme vyzbierali odpadky popri ceste a lesných zákutiach. Nebolo ich veru málo...

Do našej výzvy ku „Dňu Zeme“ sa zapojili aj deti a rodičia. Našu materskú školu skrášlili  originálnymi výtvormi našej Zeme. Cieľom našej výzvy bolo posilniť poznávacie environmentálne cítenie, podnecovať originalitu, tvorivosť, zvedavosť a nadšenie detí ku životnému prostrediu a ochrane našej planéty Zem.

Chceme sa poďakovať všetkým deťom a rodičom, ktorí sa zapojili a vytvorili nádherné a originálne výtvory. A taktiež aj celému kolektívu MŠ, ktorý preukázal súdržnosť a kolegialitu pri ochrane nášho životného prostredia a okolia.

 


Vytvorené: 29. 4. 2020
Posledná aktualizácia: 29. 4. 2020 15:20
Autor: Správca Webu