Hlásenia mestského rozhlasu 02.07.2021

Kino Rimava - Princezná zakliata v čase
Predaj - podnikateľ z Poľska
Predaj - červené sliepky nosnice

Vážení občania, v záujme zachovania čistoty a poriadku na kontajnerových stojiskách vás prosíme, aby ste nadrozmerný odpad neumiestňovali na kontajnerové stojiská. Na umiestnenie nadrozmerného odpadu slúži zberný dvor v areáli Technických služieb mesta. Viac informácií, ako nakladať s odpadmi nájdete na plagátoch umiestnených vo Vašich vchodoch.

Vzhľadom na zmeny v stratégii testovania obyvateľstva nastáva od 01. júla 2021 zmena. Mobilné odberové miesto pre antigénové testovanie je otvorené v Nemocnici v Hnúšti (GEMERCLINIC n.o.) na ul. Jesenského,  každý pracovný deň v čase od 8:00 hod. do 12:00 hodiny.

Cez víkend je mobilné odberové miesto zatvorené.

Poplatok za antigénové testovanie je 15 €.

Na antigénové testy nie je potrebné sa objednávať.

Letné kino Rimava v Hnúšti pripravilo na úvod letnej sezóny českú fantasy rozprávku Princezná zakliata v čase v hlavnej úlohe s Natáliou Germani. Srdečne vás pozývame prežiť príjemný večer dnes 02. júla 2021 o 21.00 hodine v amfiteátri v Hnúšti. Vstupné: 3,- €. Tešíme sa na vás.

Podnikateľ z Poľska predáva za kultúrnym domom nové zemiaky 15 kg za 5,- € a jablká 5 kg za 3,- €.

Súkromný chovateľ bude predávať od 10:00 hod. do 10:20 hod. za kultúrnym domom 28-týždňové červené nosnice v plnej znáške 1ks za 4,50 €.

Vytvorené: 2. 7. 2021
Posledná aktualizácia: 2. 7. 2021 9:05