Hlásenia mestského rozhlasu 12.02.2021

Oznam - nové odberové miesto
Oznam - Kvetinárstvo Tulipán

Vážení občania,

na území mesta sa v súčasnosti nachádzajú už 4 odberové miesta COVID-19.

Využiť môžete odberové miesta:

- v prístavbe kultúrneho domu - každý deň od 9:00 do 16:30 hod.

- na autobusovej stanici nad pohostinstvom - každý deň od 9:00 do 16:30 hod.

Tieto odberové miesta vybavujú prednostne občanov vopred registrovaných na stránke www.korona.gov.sk

- v mestskej športovej hale - každý deň od 9:00 do 17:00 hod.

- v priestoroch pizzérie Kaštieľ  - každý deň od 8:00 do 15:45 hod.

Tieto odberové miesta vybavujú občanov zatiaľ bez registrácie vopred.

Mesto Hnúšťa upozorňuje, že napriek tomu, že si dve odberové miesta prenajali priestory od mesta Hnúšťa, ide o súkromných prevádzkovateľov.

Mesto Hnúšťa nie je ich zriaďovateľom a teda nezodpovedá za kvalitu odberov, ani za prípadné dlhšie čakanie, či organizáciu odberov.

Mobilné odberové miesto v prístavbe MsKS v Hnúšti oznamuje, že pokiaľ sa chcete vyhnúť čakaniu v rade, je potrebné sa na testovanie objednať na stránke www.korona.gov.sk . Objednaní sú uprednostnení a neobjednaní musia čakať v rade. Podrobný návod na registráciu nájdete na FB stránke odberového miesta alebo vám radi poradia priamo na odberovom mieste v prístavbe MsKS.

Mobilné odberové miesto v mestskej športovej hale oznamuje, že v týchto dňoch a cez víkend testujú v čase od 9:00 do 18:00 hodiny. Občanov vybavujú bez čakania a bez registrácie vopred.

Zajtra bude otvorené aj nové odberové miesto na futbalovom štadióne Iskra Hnúšťa. Vstup bude od Tesca. Otvorené bude v čase od 9:00 do 18:00 hodiny. Občanov vybavia bez registrácie.

Kvetinárstvo Tulipán oznamuje, že prijíma objednávky a doručuje kytičky na Valentína. Objednávky prijíma na t.č. 0907 509 345, 0908 930 449, prípadne na facebooku.

Vytvorené: 12. 2. 2021
Posledná aktualizácia: 12. 2. 2021 15:41