Hlásenia mestského rozhlasu 15.10.2020

Oznam - Rímskokatolícky farský úrad v Hnúšti
Predaj - podnikateľ z Poľska
Predaj - podnikateľka z Rožňavy

Krízový štáb mesta Hnúšťa oznamuje, že zabezpečuje realizáciu nákupu a dovoz základných potravín, hygienických potrieb a liekov na požiadanie občanov mesta, ktorí sú v karanténe v rozsahu 2 x do týždňa. Záujemcovia sa môžu prihlásiť na t. č. 047 202 88 24 v čase od 8.00 do 15.00 hodiny. Mesto si vyhradzuje právo realizovať nákupy v prevádzkach, ktoré si vyberie.

Krízový štáb mesta Hnúšťa zároveň vyzýva občanov, ktorí sú v povinnej karanténe, aby obmedzenia pohybu striktne dodržiavali.

Mesto Hnúšťa prostredníctvom Technických služieb mesta bude realizovať zber a vývoz zeleného odpadu. V dňoch 16. - 19. októbra 2020 na uliciach Sládkovičova pri DOS, Daxnerova, Kotlišská.

Vývoz sa bude realizovať z týchto ulíc a mestských častí vždy v pondelok. V prípade nepriaznivého počasia sa zber predlžuje o deň. V prípade skoršieho naplnenia kontajnera Vás žiadame, aby ste vzniknutú situáciu nahlásili na t. č. : 047/542 3113 – pracovníkom Technických služieb mesta Hnúšťa. Zároveň Vás upozorňujeme, aby ste do kontajnerov dávali len zelený odpad, konáre vedľa kontajnera a žiadny iný odpad. Tieto miesta budú monitorované fotopascami.

Rímskokatolícky farský úrad v Hnúšti týmto oznamuje svojím veriacim, že z dôvodu epidemiologických nariadení je účasť na svätých omšiach limitovaná na 6 ľudí. Preto prosíme veriacich, ktorí sa chcú zúčastniť svätej omše nech sa nahlásia telefonicky u kaplána Petra Vlasatého na čísle 0907 625 483.

Podnikateľ z Poľska predáva za kultúrnym domom:

- zemiaky na zimné uskladnenie 15 kg/3,50 €,

- jablká 5 kg/3,00 €.

Podnikateľka z Rožňavy predáva na mestskej tržnici kardigany, pulóvre, nohavice, topánky, papuče, kapce, umelé kytice, ikebany a iný tovar v akcii.

Vytvorené: 15. 10. 2020
Posledná aktualizácia: 15. 10. 2020 14:54