Hlásenia mestského rozhlasu 16.10.2019

Predaj - podnikateľka z Rožňavy
Výpredaj - fir. KUBJATKO
Oznam - Reštaurácia Koliba
Tragikomédia - Ešte raz, ale lepšie...
Oznam MsÚ - NR 455 asfaltovanie
Oznam - predajňa Móda-Molet
Čistenie peria - rakúska firma

S príchodom chladného počasia sa začína vykurovacie obdobie a s ním aj zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiarov. Počas tohto obdobia hasiči už tradične evidujú zvýšený počet výjazdov k požiarom rodinných domov.

Pravidelnú kontrolu a čistenie komínového telesa môže vykonávať užívateľ rodinného domu alebo inej stavby len vyhovujúcimi nástrojmi, prístrojmi a zariadeniami alebo ju môže vykonávať prostredníctvom osoby odborne spôsobilej - kominár alebo revízny technik komínov.

NEZABUDNITE!

Čistenie a kontrola komína je povinnosťou každého občana a ak to nezvládnete sami, nechajte to na odborníka - kominára.

Skupina MADUAR vyrazila v roku 2019 na veľké slovenské turné s názvom Hafanana The Best Of Tour, s ktorým zavíta aj do Hnúšte. Na 100-minútový megakoncert tejto legendy 90.rokov sa môžete tešiť vo štvrtok 24.októbra 2019 o 20.00 hodine v Mestskej športovej hale v Hnúšti. Vstupenky si môžete zakúpiť v MsKS, klientskom centre mestského úradu, Cafe Bare Hala alebo online na Predpredaj.sk. Cena vstupenky je 8 € v predpredaji a 12 € na mieste v deň koncertu.

Podnikateľka z Rožňavy ponúka na mestskej tržnici na predaj svetre, mikiny, vetrovky, nohavice, obuv, umelé kytice, chryzantémy, ikebany a iný tovar v akcii.

Firma KUBJATKO Vás pozýva na mimoriadnu predajnú akciu textilu, obuvi a domácich potrieb, dnes 16. októbra v čase od 10,00 - 17,00 hod. do kultúrneho domu.

Reštaurácia Koliba Vám oznamuje, že rozvoz jedál je v pracovných dňoch od 15,00 do 19,00 hod., v sobotu od 11,00 do 20,00 hod. a v nedeľu od 11,00 do 19,00 hodiny.

MsKS v Hnúšti Vás pozýva v piatok 18.októbra 2019 do veľkej sály Domu kultúry v Hnúšti na tragikomédiu Ešte raz, ale lepšie..., ktorá je o tom, či sa dá zmeniť život, keď vám osud dá druhú šancu! Lístky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal ( https://www.ticketportal.sk/venue/103211 ) alebo v MsKS v Hnúšti (0901 706 641).

Súkromná podnikateľka z Hnúšte Vás pozýva do novootvorenej predajne Móda-Molet v Hnúšti na ul. Hlavnej /bývalá polícia/.

Prosíme majiteľov motorových vozidiel stojacich na parkovisku pri bytovom dome č. 455 na Nábreží Rimavy, aby si ich preparkovali, z dôvodu asfaltovania.

Oznamujeme občanom, že k nám prišla rakúska čistiareň peria, ktorá ponúka dočasne svoje služby občanom. Výroba paplónov, vankúšov a čistenie peria do nového značkového angínu, ktoré dodá na počkanie. Čistiareň je umiestnená na parkovisku pred Tescom a to len 4 dni od 16.10. do 19.10.2019. Otváracia doba je každý deň od 9:00 do 18:00 hod.

Vytvorené: 16. 10. 2019
Posledná aktualizácia: 16. 10. 2019 15:24