Hlásenia mestského rozhlasu 25.03.2021

Oznam - Zber a vývoz zeleného odpadu
Oznam MsÚ - Sčítanie obyvateľstva

Mesto Hnúšťa prostredníctvom Technických služieb mesta bude realizovať zber a vývoz zeleného odpadu. V dňoch 26. - 29.marca 2021 na uliciach Sládkovičova pri DOS, Daxnerova, Kotlišská.

Vývoz sa bude realizovať z týchto ulíc a mestských častí vždy v pondelok. V prípade nepriaznivého počasia sa zber predlžuje o deň. V prípade skoršieho naplnenia kontajnera Vás žiadame, aby ste vzniknutú situáciu nahlásili na t. č. : 047/542 3113 – pracovníkom Technických služieb mesta Hnúšťa. Zároveň Vás upozorňujeme, aby ste do kontajnerov dávali len zelený odpad, konáre vedľa kontajnera a žiadny iný odpad. Tieto miesta budú monitorované fotopascami.

Do ukončenia elektronického sčítania zostáva niekoľko dní a sčítaných je takmer 4 200 000 obyvateľov čo je viac ako 74% Slovenska. Historicky prvé plne elektronické samosčítanie obyvateľov sa skončí 31. 3. 2021. Od jeho začiatku sa v našom meste sčítalo 67,64% čo je 4685 obyvateľov. Ak chcete mestu pomôcť pri plánovaní rozvoja a pri príjme podielových daní od štátu, prosíme obyvateľov, aby sa samosčítali na webovej stránke www.scitanie.sk , aby poprosili svojich príbuzných alebo známych, alebo aby prišli na mestský úrad, pomôžeme im pri vyplnení sčítacieho dotazníka.

Vytvorené: 25. 3. 2021
Posledná aktualizácia: 26. 3. 2021 11:00