Hlásenia mestského rozhlasu 29.07.2021

Predaj - podnikateľ z Poľska
Predaj - podnikateľka z Nových Zámkov
Predaj - súkromná podnikateľka

Vážení občania, ďakujeme Vám za zodpovedné separovanie odpadov, percento separovania v meste neustále rastie. V záujme udržania poriadku na kontajnerových stojiskách vás prosíme o dodržiavanie nariadení mesta a žiadame vás, aby ste neumiestňovali nadrozmerný odpad ku kontajnerom. Na nadrozmerný odpad slúži nový zberný dvor v areáli Technických služieb. Všetky odpady tu môžu občania mesta odovzdať bezplatne, spoplatnené je iba odovzdanie stavebného odpadu.

Zberný dvor je otvorený každý pracovný deň od 9:00 hodiny do 13:30 hod. a v sobotu od 9:00 hod. do 13:00 hodiny.

V prípade že ste si nie istý či odpad môžete priviesť na zberný dvor prípadne potrebujete vykonať aj odvoz odpadu, ochotne Vám poradia na tel. čísle 047 / 54 23 113.

Výbor Urbáru pozemkového spoločenstva Klenovec, pozýva svojich členov na zhromaždenie spoločenstva, ktoré sa uskutoční v sobotu 31. júla 2021 o 10:00 hodine v sále kultúrneho domu v Klenovci. Účasť členov na zhromaždení je potrebná.

Letné kino Rimava v Hnúšti pripravilo českú filmovú komédiu Ženská pomsta. Srdečne vás pozývame prežiť príjemný večer zajtra 30. júla 2021 o 21.00 hodine v amfiteátri v Hnúšti. Vstupné: 3,- €. Tešíme sa na vás.

Futbalový klub Iskra Hnúšťa pozýva všetkých priaznivcov futbalu na majstrovský futbalový zápas V. ligy skupiny D, ktorý sa uskutoční v sobotu 31. júla 2021   o 17.00 hod. Súperom nášho klubu bude MŠK Tisovec. Svoje majstrovské zápasy odohrajú aj mládežnícke mužstvá a to v nedeľu 01. augusta 2021 dorastenci o 10.00 hod. , starší žiaci o 12.00 hod. a mladší žiaci o 13.45 hod. všetky proti TJ Slovan Dudince. Zápasy sa odohrajú na domácom Ihrisku FK Iskra Hnúšťa, ktoré budú  v zmysle usmernení Slovenského futbalového zväzu a podmienok Úradu verejného zdravotníctva.

Podnikateľka z Poľska predáva za kultúrnym domom:

- zemiaky nové 15 kg za 5,- €,

- uhorky nakladačky 10 kg za 12,- €,

- marhule 1 kg za 2,- €,

- čučoriedky 1 kg za 4,- €,

- kukuricu 5 ks za 1,20 €,

- šalátové uhorky 1 kg za 0,80 €,

- cibuľa 10 kg za 6,- €.

Podnikateľka z Nových Zámkov predáva na mestskej tržnici záclony aj metrážové, obliečky 5 D českej výroby, plachty, dámske spodné prádlo.

Súkromná podnikateľka predáva na mestskej tržnici zemiaky 15 kg za 6,- €, paradajky, papriku, uhorky, slivky, nektarinky, broskyne a žltý melón.

Vytvorené: 29. 7. 2021
Posledná aktualizácia: 30. 7. 2021 7:57