Hlásenia mestského rozhlasu 30.07.2019

Predaj - podnikateľka z Poľska
Oznam - spoločnosť BRANTNER GEMER s.r.o.
Oznam MsP - nález kľúčov
Volejbalový turnaj zmiešaných dvojíc
SZZP - 4. ročník športovej olympiády

Podnikateľka  z Poľska predáva na parkovisku za kultúrnym domom marhule 1 kg za 1,20 €, broskyne 1kg za 0,90€,

slivky 1kg za 0,90€, uhorky nakladačky 10 kg za 13€,  čučoriedky 1liter za 3€.

Spoločnosť BRANTNER GEMER s.r.o. oznamuje, že náhradný termín zberu plastov bude vo štvrtok 1. augusta.

Včera 29. júla  sa našiel zväzok kľúčov na  ulici Vladimíra Clementisa, bližšie informácie  na MsP.

S finančnou podporou BBSK sa v sobotu 3. augusta o 9,00 hod. na tenisových kurtoch pri MŠH uskutoční 25. ročník volejbalového turnaja zmiešaných dvojíc. Turnaj podporili: Mesto Hnúšťa, Michal Bagačka, Grigorij Šamin, PMXnet, CAFE BAR HALA a TESCO.

Základná organizácia Slovenského zväzu zdravotne postihnutých v Hnúšti pozýva svojich členov, ako aj členov Klubu dôchodcov a Červeného kríža na 4. ročník športovej olympiády, ktorý sa bude konať dňa 31. júla 2019 v parku. Prezentácia začína o 9,00 hod. V prípade nepriaznivého počasia sa akcia preloží na iný termín.

Vytvorené: 30. 7. 2019
Posledná aktualizácia: 30. 7. 2019 12:46