Hlásenia mestského rozhlasu 31.03.2021

ZŠ J. F. Rimavského - Zápis do 1.ročníka
Predaj - podnikateľka z Rimavskej Soboty
Oznam - Kvety Miriam

Historicky prvé plne elektronické samosčítanie obyvateľov sa skončí dnes 31. marca 2021. Ak chcete mestu pomôcť pri plánovaní rozvoja a pri príjme podielových daní od štátu, prosíme obyvateľov, aby sa samosčítali na webovej stránke www.scitanie.sk , aby poprosili svojich príbuzných alebo známych, alebo aby prišli na mestský úrad, pomôžeme im pri vyplnení sčítacieho dotazníka.

Technické služby mesta Hnúšťa oznamujú, že vývoz komunálneho odpadu plánovaný na piatok 2.apríla 2021 sa uskutoční zajtra 1.apríla 2021 a vývoz komunálneho odpadu plánovaný na pondelok 5.apríla 2021 sa uskutoční v utorok 6.apríla 2021.

Vážení rodičia predškolákov,

vedenie a pedagógovia Základnej školy Janka Francisciho Rimavského na Nábreží Rimavy vás pozývajú na zápis do 1. ročníka. Vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu môžete svoje dieťa zapísať do základnej školy elektronicky už od 01. apríla 2021 na internetovej stránke školy zsnrhnusta.edupage.org

V prípade, ak vám technické možnosti neumožňujú zapísať dieťa elektronicky, ako zákonný zástupca ho môžete zapísať osobne dňa 21. apríla 2021 v čase od 13:00 hod.  do 16:00 hod. v budove 1. stupňa základnej školy. Zápis sa v tomto prípade uskutoční bez prítomnosti dieťaťa. Zákonný zástupca si prinesie občiansky preukaz a rodný list dieťaťa. Všetky dôležité informácie o Základnej škole Janka Francisciho Rimavského na Nábreží Rimavy v Hnúšti nájdete na internetovej stránke školy.

Podnikateľka z Rimavskej Soboty ponúka na mestskej tržnici veľký výber čerstvého ovocia a zeleniny, ovocné stromy, priesady, bylinky, cibuľu sadzačku.

Kvety Miriam na ulici Hlavnej oznamuje, že od zajtra 1.apríla 2021 znova otvára svoju prevádzku kvetinárstva.

Vytvorené: 31. 3. 2021
Posledná aktualizácia: 31. 3. 2021 11:58