Hlásenia mestského rozhlasu 31.07.2019

Preventívne protipožiarne kontroly,
Oznam - Knižnica prof.Štefana Pasiara,
Predaj - podnikateľka z Rožňavy

Zajtra 1.augusta 2019 sa budú vykonávať preventívne protipožiarne kontroly podľa zákona o ochrane pred požiarmi č. 314/2001 Z. z.. Preventívne protipožiarne kontroly budú vykonávať poverené osoby mestom Hnúšťa, ktoré budú mať povolenie od mesta a na vyzvanie sa budú preukazovať služobným preukazom. Kontrola sa  bude vykonávať v čase od 15.00 hodiny na uliciach Športová, Banícka, Mierova, Poľná, Partizánska a Hrebendova. V prípade nepriaznivého počasia sa kontroly nebudú vykonávať.

Knižnica prof. Štefana Pasiara oznamuje všetkým svojim čitateľom a návštevníkom, že z dôvodu revízie knižničného fondu bude od 1.augusta do 31.augusta 2019 zatvorená.

Podnikateľka z Rožňavy ponúka na mestskej tržnici na predaj: šaty, blúzky, tuniky, nadrozmerný textil, rôzne nohavice, obuv, umelé kytice a iný tovar v akcii.

Vytvorené: 31. 7. 2019
Posledná aktualizácia: 31. 7. 2019 10:08