Hlásenia mestského rozhlasu 6.8.2019

Letné kino Rimava - Bohemian Rhapsody
Emma Drobná - Rozlúčka s letom
Miro Jaroš v Hnúšti

Podnikateľka  z Poľska predáva na parkovisku za kultúrnym domom marhule 1 kg za 1,20 €, broskyne 1kg za 0,90€,  slivky 1kg za 0,80€, uhorky nakladačky 10 kg za 13€,  čučoriedky 1liter za 3€.

Podnikateľka z Rožňavy ponúka na mestskej tržnici na predaj: šaty, blúzky, tričká, nohavice, plavky, spodné prádlo, rôznu obuv, umelé kytice a iný tovar v akcii.

Už tento piatok (9.8.2019) vás letné Kino Rimava pozýva na film Bohemian Rhapsody, ktorý je oslavou rockovej skupiny Queen, ich hudby a predovšetkým Freddieho Mercuryho, ktorý svojou tvorbou a životom vzdoroval všetkým stereotypom, vďaka čomu sa stal jedným z najvýraznejších umelcov na svete. Tešia sa  na vás v piatok o  21:00 hod. na amfiteátri v Hnúšti.

Víťazka Superstar a aktuálne najhranejšia slovenská interpretka Emma Drobná prichádza so svojím megakoncertom do Hnúšte už 23.augusta 2019! Nenechajte si ujsť jedinečný koncert pod holým nebom, počas ktorého vystúpi HELY, raper MAJSELF a večer uzavrie EMMA DROBNÁ. Vstupenky za predpredajovú cenu 10 € si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal, na slovenskej pošte alebo priamo v kanceláriách MsKS v Hnúšti.

Dňa 23.augusta 2019 prichádza do Hnúšte so svojou novou šou pre neposlušné deti aj obľúbený detský spevák MIRO JAROŠ. Lístky na tento koncert si môžete zakúpiť za jednotnú cenu 10 € v sieti Ticketportal,  na slovenskej pošte alebo v kanceláriách MsKS v Hnúšti.

Vytvorené: 6. 8. 2019
Posledná aktualizácia: 6. 8. 2019 9:20