Výber jazyka

Obsah

Seniorka - I. Kyseľová vybojovala v Čechách zlato a ocenenie za najvyšší bodový zisk!

Typ: ostatné
Seniorka - I. Kyseľová vybojovala v Čechách zlato a ocenenie za najvyšší bodový zisk! Dňa 22.4.2023 nás naše štyri hnuštanské taekwondistky reprezentovali v južných Čechách vo Vodňanoch na súťaži BOHEMIA Taekwondo CUP. O cenné kovy celkovo zabojovalo okolo 231 pretekárov z Česka, Slovenska a Nemecka.

V kategórii senioriek sa nasadenej favoritke I. Kyseľovej  odcvičením súťažných vylosovaných poomsae (zostáv) podarilo postúpiť zo semifinále do finále, v ktorom zabojovala a zvíťazila s najvyšším bodovým skóre.  Kyseľová  tak získala 1. miesto a k tomu ďalšiu medailu a diplom za ocenenie najvyššieho bodového zisku . V seniorkách súťažila aj P. Porubiaková , ktorej sa tentokrát v silnej konkurencii nepodarilo prebojovať do finálových bojov.

Kategóriu juniorky výborne reprezentovali  sestry T.+T Morové, ktoré podali tiež pekný výkon, avšak ostali tesne za medailovými pozíciami: Timejka Morová - 4. miesto  a Tamarka Morová - 5. miesto.

Všetkým štyrom dievčatám gratulujeme a ďakujeme za vybornú reprezentáciu  v susedných Čechách.

Vytvorené: 24. 4. 2023
Posledná aktualizácia: 24. 4. 2023 13:59
Autor: Správca webu II