#
#
#
#
#
#

Výber jazyka

Obsah

RODINNÝ PRIEVAN

Francúzska komédia chytí za srdce, ale aj pobaví, či dá priestor na zamyslenie sa. Herecké obsadenie je zárukou kvalitných výkonov a my už len dúfame, že kazdý kto príde, si odnesie krásny divadelný zážitok. Tento pribeh, ktorý sa celý odohrá vlastne v jeden piatkový večer, ukazuje život jednej "normálnej" rodiny v tomto " normálnom" svete...

Dátum konania: 19. 11. 2017 začiatok od 18:00

Miesto konania: Mesto, Hnúšťa

Typ akcie: divadlo - kino - film

Organizátor: Neuvedené

Až archetypy ľudského správania nás vovedú doprostred medziľudských vzťahov od "neomylnej matky cez narcistického syna až po dcéru, ktorá dospeje práve dnes"... a to všetko s vtipom. Rodinný prievan nám ukáže samých seba vo všetkých farbách a bude len a len na nás, čo si z toho vezmeme. Hlavne nepodľahnúť panike a baviť sa.

Rodinný prievan, súčasná francúzska rodinná komédia, ktorá dáva priestor na skvelé herecké výkony v podaní Marty Sládečkovej, Mateja Landla, Kristíny Svarinskej, Kristíny Greppelovej, Pavla Šimuna a Ondreja Bortlíka. Za jeden večer sa odohrá "rodinná dráma", ktorá preverí Vaše bránice a ukáže Vám život, ktorý možno žijete aj Vy, no v oveľa väčššom rozlíšení.
Príďte sa zabaviť a možno si aj niečo odniesť v nedeľu 19.novembra 2017.
Predpredaj vstupeniek v sieti Ticketportal a v kanceláriách MsKS.

Plakát


Vytvorené: 22. 10. 2017
Posledná aktualizácia: 22. 10. 2017 15:05