Hlásenia mestského rozhlasu 07.09.2018

Majstrovský futbalový zápas,
DeD Škovránok - voľné pracovné miesto,
Volejbalový turnaj kadetiek

Spoločnosť PMXnet, s.r.o. Vám oznamuje, že dnes 7.septembra 2018 bude predajňa z dôvodu čerpania dovolenky otvorená len do 11.30 hod.

Maxx Club pozýva dnes večer starších aj mladších na disco párty so začiatkom od 22.00 hodiny.

Obec Kružno v spolupráci s Mikroregiónom Rimava a Rimavica a nadšencami heligónky z Kružna pozývajú všetkých, ktorým uchu  lahodí zvuk čarovnej heligónky na podujatie Kružňanská heligónka, ktoré sa uskutoční zajtra 8.septembra 2018 o 16.00 hodine v Kultúrnom dome v Kružne. Na podujatí okrem heligonkárov vystúpia aj Sestry Sihelské.

Futbalový klub Iskra Hnúšťa Vás pozýva na majstrovský futbalový zápas 5.ligy skupiny D medzi mužstvami FK Iskra Hnúšťa a FC 98 Hajnáčka, ktorý sa odohrá v nedeľu 9.septembra 2018 o 15.30 hod. na štadióne FK Iskra Hnúšťa.

Detský domov Škovránok informuje o voľnom pracovnom mieste

- odborný zamestnanec - psychológ

na hlavný pracovný pomer v DeD Škovránok, pracoviská v Hnúšti a v Tisovci.

Termín nástupu: ihneď

Bližšie informácie na t.č. 0902 725 644

Volejbalový klub Iskra Hnúšťa pozýva svojich priaznivcov na 15.ročník Volejbalového turnaja kadetiek, ktorý sa uskutoční zajtra 8.septembra 2018 o 9.00 hodine v Mestskej športovej hale na ulici Športovej za účasti šiestich družstiev.

Vytvorené: 7. 9. 2018
Posledná aktualizácia: 7. 9. 2018 15:25