#
#
#
#
#

Navigácia

Výber jazyka

Obsah

Zriaďovanie komisií

Obecné zastupiteľstvo môže zriaďovať komisie ako svoje stále alebo dočasné poradné, iniciatívne a kontrolné orgány.

Komisie sú zložené z poslancov a z ďalších osôb zvolených mestským zastupiteľstvom.

Zloženie a úlohy komisií vymedzuje mestské zastupiteľstvo.

Komisie sú zložené z poslancov a z ďalších osôb zvolených mestským zastupiteľstvom.

Zloženie a úlohy komisií vymedzuje mestské zastupiteľstvo.

 

Rokovací poriadok komisií pri MsZ v Hnúšti

 

M E S T S K É    Z A S T U P I T E Ľ S T V O    H N Ú Š Ť A


s c h v á l i l o  zriadenie stálych, iniciativnych a kontrolných komisií pri MsZ: 

Komisia finančná 

  1. Ing. Danka Kiráľová, MPH - predsedníčka komisie, poslanec MsZ
  2. Hilda Ginisová - podpredsedníčka komisie, poslanec MsZ
  3. Ing. Ján Antal st.
  4. Ing. Eva Balciarová
  5. Mária Kradláková
  6. Roman Moncoľ
  7. Ing. Juraj Remeň
  8. Mária Zdechovanová
 
    

Komisia podnikateľskej činnosti, správy mestského majetku

  1. Mgr. Grigorij Šamin predseda – predseda komisie, poslanec MsZ
  2. PaedDr. Marianna Balašková - podpredseda, poslanec Msz
  3. Peter Fačka
  4. Mgr. Lucia Grešková
  5. Marcel Kaločai
  6. Igor Machyniak
  7. Jaroslav Petrok
  8. Ján Wagner

 

Komisia cestovného ruchu a regionálneho rozvoja

  1. Ing. Miroslava Vargová – predsedníčka komisie, poslanec MsZ
  2. Mgr. Martin Pliešovský - podpredseda, poslanec MsZ
  3. Mgr. Viktor Brádňanský
  4. Mgr. Martina Fecková
  5. Mgr. Štefan Horváth
  6. Jana Kišová
  7. Bohus Kováčik
  8. Michal Macháček

 

 
  1. Komisia výstavby, územného plánovania a životného prostredia
  2. Matúš Golian predseda – predseda komisie, poslanec MsZ
  3. Mgr. Grigorij Šamin - podpredseda, poslanec MsZ
  4. Ing. Ján Antal
  5. Ing. Martina Horváthová
  6. Pavel Kyseľ
  7. Ing. Michal Lumnitzer
  8. Ing. Anna Miklová
  9. Juraj Šutta

 

Komisia školstva, kultúry a športu

  1. Mgr. Marián Petrok – predseda komisie, poslanec MsZ
  2. PhDr. Margita Féderová - podpredsedníčka, poslanec MsZ
  3. Štefan Bukviar
  4. Mgr. Janka Cikraiová
  5. Dušan Ďubek
  6. Mgr. Lukáš Petrok
  7. Mgr. Miroslava Štefániková
  8. PaedDr. Eva Ulická

 

Komisia sociálna, zdravotná a bytová

  1. Mgr. Katarína Moncoľová – predsedníčka komisie, poslanec MsZ
  2. MUDr. Ľubica Zollerová - podpredsedníčka, poslanec MsZ
  3. Mgr. Martina Danielisová
  4. Mgr. Mária Demeová
  5. PhDr. Erika Kováčová
  6. Mgr. Elena Medveďová
  7. Ing. Marián Michalík
  8. Filip Rohárik
 

Komisia na ochranu verejného poriadku

  1. Janka Vinclavová - predsedníčka komisie, poslanec MsZ
  2. Erika Morová - podpredsedníčka, poslanec MsZ
  3. Peter Brádňanský ml.
  4. Zdenko Búr
  5. Kamil Hýbela
  6. Pavel Polčáni
  7. Radoslav Repka
  8. Peter Vojtek

 

Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií

  1. Hilda Ginisová - poslanec (KDH)

  2. PhDr. Margita Féderová - poslanec (SNS)

  3. PaedDr. Marianna Balašková - poslanec (NEKA)

  4. Ing. Danka Kiráľová, MPH - poslanec (NEKA)

  5. Mgr. Marián Petrok - poslanec (DS)