#
#
#
#
#
#

Výber jazyka

Obsah

"Náš deň" v CVČ

Typ: ostatné
logo V piatok popoludní , 7. júna 2019, sa stretli na námestí Janka Francisciho, na podujatí NÁŠ DEŇ, členovia CVČ (centra voľného času), ich vedúci a všetci ostatní, ktorí sa prišli pozrieť a svojou prítomnosťou ho podporiť. Nesklamalo ani slniečko, takže sme sa po prvý raz stretli na otvorenom priestranstve. Tento rok sa konal už tretí ročník.

Cieľom podujatia je nielen predstaviť krúžkovú činnosť centra, ale hlavne  spolu sa stretnúť, navzájom sa porozprávať, zabaviť a stráviť príjemné odpoludnie. Tešíme sa z  pokrokov, ktoré členovia za rok urobili, z nových priateľstiev, ktoré  na krúžkoch vznikli.

Svojimi vystúpeniami nás očarili mažoretky, kickboxeri, dievčatá z FIT cvičenia, nádejní futbalisti a šikovné volejbalistky. Mohli sme si vypočuť aj konverzácie v taliančine. Záver patril módnej prehliadke, ktorú pripravil DFS ZRKADIELKO. Bola nápaditá a veselá. Po vystúpeniach si už každý mohol vyskúšať, čo ho zaujalo, a tak folkloristi hrali futbal, futbalisti sa hrali so zvieratkami, chovatelia zase neodolali hre s farebným padákom u FITkárov. Stretlo sa nás viac než sto a niektoré deti reprezentovali aj dva - tri záujmové útvary, v ktorých pôsobia.

Šťastné  a spokojné deti sú neodmysliteľnou súčasťou mozaiky každej komunity a tešíme sa, že také nám vyrastajú aj v našom mestečku Hnúšťa.


Vytvorené: 10. 6. 2019
Posledná aktualizácia: 10. 6. 2019 15:47
Autor: Správca Webu