#
#
#
#
#
#

Navigácia

Výber jazyka

Obsah

TOMI KID KOVÁCS v ZŠ Klokočova Hnúšťa

Typ: ostatné
Slovenský profesionálny boxer, majster Európy. Nič mu nepadlo z neba. Dostal dar , ten tvrdo rozvíjal a priniesol mu výsledky. Dnes je celý náš slovenský národ naňho hrdý.


Slovenský profesionálny boxer, majster Európy. Nič mu nepadlo z neba.

                         Dostal dar , ten tvrdo rozvíjal a priniesol mu výsledky. Dnes je celý náš slovenský národ  naňho hrdý.

         Naši žiaci mali tú česť osobne sa s ním stretnúť ,porozprávať sa, dotknúť sa ho, smiať sa s ním , odfotiť sa , ale i zašportovať.

        Ako sa k nám dostal? Vďaka Národnému projektu Škola otvorená všetkým  ponúkame šancu všetkým žiakom. A v súčasnej dobe je čoraz viac detí , ktoré potrebujú našu pomoc, povzbudenie a motiváciu.

       Vďaka tomuto projektu máme výborného sociálneho pedagóga Mgr.Miroslavu Verešpejovú, ktorej snahou je vniesť do našich žiakov ale i učiteľov pokoj a harmóniu . V dnešnej dobe je to jeden zo vzácnych darov. Tak skrslo  v jej mysli zavolať Tomiho Kida. Človeka , ktorý nám pomôže ukázať cestu- tvrdú cestu a vyboxovať si svoj sen. Cestu pokory, úcty k sebe samému , ale aj k inému človeku. Cestu  naplnenú tvrdou prácou, odriekaním si rôznych pôžitkov .Cestu formovania sa v ČLOVEKA. Človeka , ktorý sa vie vcítiť, pomôcť, poradiť.

       A to veru aj urobil 13.03.2018 v športovej hale v Hnúšti.

       Prišiel skromne, s úsmevom , so svojimi dvoma  zverencami -Viliamom a Cristianom. A my sme boli vďační za to , že takáto známa osobnosť s ochotou zavítala  medzi nás obyčajných ľudí. Chytila nás za ruky, povzbudila.

       A sme radi , že sme to boli práve my - žiaci ZŠ Klokočova


Vytvorené: 23. 3. 2018
Posledná aktualizácia: 25. 4. 2018 10:22
Autor: Správca Webu