#
#
#
#
#
#

Navigácia

Výber jazyka

Obsah

Kniha a jeseň v živote človeka

Typ: ostatné
Hovorí sa, že život je ako kniha. Niektoré kapitoly sú smutné, niektoré šťastné a iné vzrušujúce. Ale pokiaľ neotočíme stranu, nikdy sa nedozvieme, čo sa bude diať ďalej. Popoludnie v strede týždňa sme si v Knižnici prof. Štefana Pasiara spríjemnili podujatím, ktoré sme venovali darcom kníh a seniorom v rámci mesiaca úcty k starším.

Úcta a vďaka patrí darcom kníh, ktorí svojimi darmi pomohli nielen našej knižnici rozšíriť knižný fond, ale hlavne čitateľom, ktorí možno práve tú ich darovanú knihu si túžili prečítať.

Jeseň je obdobím umeleckých diel prírody, ktorá  je ako krásna paleta. Takýmto krásnym umeleckým dielom je aj človek v jeseni života. Tvaroval a formoval ho majster život svojimi skúškami, radosťami, ale aj starosťami. Popriali sme všetkým seniorom, nech je ich jeseň plná farieb, z ktorých každá bude znamenať jedno krásne  prežité obdobie života.

Ako vďaku pre darcov kníh a seniorov sme prichystali  „kyticu vďaky“, ktorú nám pomohli uviť pedagógovia ZUŠ v Hnúšti z odboru hudobného: Mgr. Gabriela Füssyová , DiS.art a Peter Majoroš, DiS.art so svojou žiačkou Luckou Kaločayovou  a tanečného súbotu ECHO pri MsKS pod vedením Kataríny Mikušovej so svojou žiačkou Karin Bálintovou.

Všetkým hosťom a účinkujúcim ďakujeme 😊

 

Konferenčné stoličky z verejných zdrojov podporil FOND NA PODPORU UMENIA v rámci výzvy č. 5/2017: Programu 5.1.1 – Odborná činnosť knižníc a knižničná infraštruktúra v podporenom projekte pod názvom: „Moderná knižnica pre všetkých“.

 

knihovníčky Knižnice prof. Štefana Pasiara

foto: Imrich Garláty


Vytvorené: 26. 10. 2017
Posledná aktualizácia: 25. 4. 2018 09:24
Autor: Správca Webu