Výber jazyka

Obsah

1. ročník tenisového turnaja v Hnúšti

Typ: ostatné
1. ročník tenisového turnaja v Hnúšti Po sprevádzkovaní tenisových kurtov v Hnúšti po takmer 15 rokoch sa v sobotu 4.7.2020 konal prvý ročník tenisového turnaja. Účasť bola slabšia, veď do bojov zasiahlo celkovo iba 11 hráčov. Napriek tomu to bola športovo priateľsky úspešná aktivita. Viac o výsledkoch sa dočítate v článku:

Hrala sa iba dvojhra, štvorhrový turnaj sa uskutoční v inom termíne. V prvej fáze boli hráči rozdelení do troch štvor(troj)členných skupín. Prví traja/dvaja zo skupín postúpili do vyraďovacích bojov. Tam už postupovali iba víťazi, každé zaváhanie znamenalo koniec. V najlepšom svetle sa na turnaji predviedol hráč z Hnúšte Ján Mixtaj. Získal tak titul Majstra Hnúšte a putovný pohár na rok 2020.

Výsledky semifinále                         Mixtaj Ján – Remeň Marek 6:2

Truhan Marek – Krjak Tomáš 6:2

O tretie miesto:                                Krjak Tomáš – Remeň Marek 6:3

Finále:                                               Mixtaj Ján - Truhan Marek 6:4.

Poradie: 1. miesto Ján Mixtaj (Hnúšťa), 2. miesto Truhan Marek (Revúca), 3. Tomáš Krjak, (Revúca), 4. miesto Marek Remeň (S.T.K. Plešivec A).

Traja nepostupujúci zo skupiny si navzájom zmerali sily v kole útechy kde pohár nakoniec získal Miroslav Palacka z Hnúšte.

Teší nás, že sa podarilo sprevádzkovať tenisové kurty v Hnúšti, chodiť sem začali už aj hráči z okolia. Turnaj bol aj propagáciou v ten istý deň otvoreného kúpaliska, keď niektorí hráči prišli aj s rodinami a využili jeho služby.

Vytvorené: 7. 7. 2020
Posledná aktualizácia: 7. 7. 2020 13:37
Autor: Správca Webu