#
#
#
#
#

Navigácia

Výber jazyka

Obsah

Som hrdá na to, že som Hnúšťanka

 

Ivana CibuľováVolám sa Ivana Cibuľová, mám 30 rokov, som vyštudovaná zdravotná sestra, neskôr som vyštudovala vysokú školu v odbore -sociálna práca a momentálne študujem externe v odbore ošetrovateľstvo druhú vysokú školu v Bratislave. Pochádzam z Hnúšte a v podstate som ešte úradne nahlásená trvalým bydliskom v meste Hnúšťa. Po ukončení strednej školy v Lučenci som odišla pracovať do nemocnici na chirurgiu do Bratislavy. Mojou záľubou bol od malička spev. Navštevovala som detstký spevácky zbor 8 rokov a ,,dospelácky,, spevácky zbor pod vedením Mgr. Rúfusovej.

Od 10 rokov do 23 rokov som spievala sólo v hnúšťanskom kostole s doprovodom môjho bratranca. Bratislave po pri práci som spolupracovala aj s Kmeťobandom, s ktorým som nahrala aj sólové single. 4 roky spievam pod pseudonymom Ciwanna ako sólová speváčka www.ciwanna.com  - môj web. Ako 29 ročná som sa odsťahovala do Rákúska do mesta Kapfenberg, kde pracujem ako zdravotná sestra, mám tu vlastný byt a som tu rok a pol. V jari som sa prihlásila v Rakúsku talentovej súťaže ,,Die Grosse Chance (www.diegrossechance.orf.at),  kde som prešla viacerými castingami, až som sa prebojovala do semifinále live schow (živé prenosy, kde budú posielať za mňa sms-ky diváci). Tento piatok 12.9 2014 ukazovali záznam v teleízii ORF1 , kde som bola pred publikom a porotou, kde som dostala ,,stand ovation,, a v podstate najväčší úspech. Pozrite si video v 59 minúte videa som ja a na konci celého videa som tiež v poslednej dvojminútovke, kde je záverečná vyhodnotenie. 17.10 2014 ma čaká live schow a následné 31.10 a 7.11 2014 je posledné finále.

http://tvthek.orf.at/program/Die-grosse-Chance-Das-Casting/3100213/Die-g...

Som hrdá na to, že som Hnúšťanka a môžem úspešne reprezentovať rodné mesto a Slovensko za hranicami našej krajiny. Držte mi palce!