#
#
#
#
#
#

Navigácia

Výber jazyka

Obsah

Vyhľadávajte, rezervujte, objednávajte knihy on-line a šetrite svoj čas....

Typ: ostatné
kKnižničný katalóg CLAVIUS je výstupom dlhodobej elektronizácie knižnice. Nájdete ho tu: https://kniznica.hnusta.sk/baze.htm
Prostredníctvom katalógu môžu čitatelia, ale aj široká verejnosť  nahliadnuť do knižničného fondu a zistiť, ktoré tituly sú v knižnici k dispozícii, prípadne si knihy rezervovať, ak je práve zapožičaná. Rezervácia je prístupná len registrovaným čitateľom knižnice, služba nie je spoplatnená. S účinnosťou od 8. februára 2021 /do odvolania/ je knižnica pre vás otvorená v súlade s Opatreniami ÚVZ SR a COVID-automatu v režime "cez okienko".
V on-line katalógu si môžu registrovaní čitatelia  vybrať z voľných kníh a objednať si ich prostredníctvom služby OBJEDNAJ ODLOŽENIE, následne vyzdvihnúť v knižnici. Služba nie je spoplatnená. Podrobný návod pre vyhľadávanie, rezervovanie a objednávanie kníh nájdete v prílohe.

Knihy si môžete vopred objednať aj prostredníctvom telefónu: 047 542 3472, e-mailu: kniznica.hnusta@gmail.com, alebo facebooku knižnice.

Prosíme všetkých čitateľov a návštevníkov, aby pri návšteve knižnice dodržiavali všetky platné nariadenia v súvislosti s epidemiologickou situáciou na Slovensku.

Tešíme sa na vás....

knihovníčky Knižnice prof. Štefana Pasiara v Hnúšti

 

Návod na vyhľadávanie v on-line katalógu CLAVIUS

 

https://kniznica.hnusta.sk/?fbclid=IwAR2iIIo--SDd8eD4t3sexygd69XQYTrRmGbGXuxkt3d3eV1cGUKOxyrVDTc

 

h


Príloha

Vytvorené: 13. 2. 2021
Posledná aktualizácia: 13. 2. 2021 15:37
Autor: Správca Webu