Hlásenia mestského rozhlasu 21.04.2022

FK Iskra Hnúšťa - Majstrovský futbalový zápas
Oznam MsKS - divadelné predstavenie Horúca sprcha
Predaj - podnikateľka z Poľska

Riaditeľstvo Základnej školy J. F. Rimavského v Hnúšti oznamuje, že v školskom roku 2022/2023 otvára v šiestom ročníku triedu s rozšíreným vyučovaním anglického jazykaDo 6. ročníka s rozšíreným  vyučovaním anglického jazyka sa môžu prihlásiť žiaci, ktorí ukončia piaty ročník v aktuálnom školskom roku na základnej škole. Prihlášku do anglickej triedy je možné stiahnuť na stránke školy, alebo prevziať osobne na sekretariáte riaditeľstva ZŠ J.F. Rimavského v Hnúšti. Prihlášky je možné zaslať do 29. apríla 2022 na adresu školy, alebo osobne na sekretariát riaditeľstva školy. Kritérium úspešnosti je kladné hodnotenie psychologických testov, dosiahnutie 60% vo všeobecnom teste z anglického jazyka a slovenského jazyka a literatúry.

Futbalový klub Iskra Hnúšťa Vás pozýva na majstrovský futbalový zápas 5. ligy skupiny D medzi mužstvami: FK Iskra Hnúšťa a FK Jesenské, ktorý sa odohrá v sobotu 23. apríla 2022 o 16.00 hodine na štadióne FK Iskra Hnúšťa.

Mestské kultúrne stredisko vás srdečne pozýva na divadelné predstavenie Horúca sprcha. Vynikajúci herci Tlučková, Kočiš, Ivanková, Ochránek, Boublík, Puskailer a Lorencovič sa postarajú o množstvo zábavných situácií  v piatok  6. mája 2022 o 18.00 hodine v divadelnej sále Domu kultúry. Vstupenky za cenu 13,-€ si môžete zakúpiť v predpredaji v MsKS Hnúšťa alebo v sieti Ticketportal.

Podnikateľka z Poľska predáva za kultúrnym domom:

- zemiaky konzumné 15 kg za 5,- €,

- zemiaky sadbové 15 kg za 5,- €,

- hrozno 0,5 kg za 1,- €,

- jablká 5 kg za 3,- €,

- cibuľu 5 kg za 2,50 €,

- mrkvu 2,5 kg za 1,- €,

- cesnak 1 ks za 0,50 €,

- pažítku 1 ks za 1,- €,

- šalát 1 ks za 1,- €,

- reďkovku červenú 1 zväzok za 0,70 €,

- kyslú kapustu 3 kg za 3,- €,

- 100 % jablkovú šťavu 5 l za 5,- €.

Vytvorené: 21. 4. 2022
Posledná aktualizácia: 21. 4. 2022 15:14