Hlásenia mestského rozhlasu 02.06.2023

Oznam MsÚ - Dni mesta Hnúšťa 2023
FK Iskra Hnúšťa - Majstrovské futbalové zápasy
Predaj - podnikateľka z Poľska

Vážení občania, pri príležitosti konania Dní mesta Hnúšťa Vás primátor mesta Mgr. Martin Pliešovský srdečne pozýva na slávnostné zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Hnúšti, ktoré sa uskutoční v Dome kultúry Janka Francisciho Rimavského o 17.30 hod.. Slávnostnému zasadnutiu bude predchádzať pietny akt kladenia vencov pri pomníku Janka Francisciho Rimavského.

Vážení občania oslávte s nami dni mesta Hnúšťa. Počas dnešného dopoludnia Vás pozývame do amfiteátra, kde je od 10.00 hodiny pripravený program Deti svojmu mestu. Účinkujú v ňom spevokol základnej umeleckej školy, detský folklórny súbor Zrkadielko, trampolínky, Taekwondo klub, tanečný odbor ZUŠ a tanečný súbor Echo. Ďalej na vás čakajú ukážky práce kynologického klubu, polície a hasičského zboru. Od 11.30 hod. si na námestí pred poliklinikou môžete kopnúť futbalovú loptu s Julkom Szökem.

Tešíme sa na príjemné stretnutia s vami.

Futbalový klub Iskra Hnúšťa vás pozýva na majstrovské futbalové zápasy žiakov, ktoré sa odohrajú dnes 2.júna 2023, starší žiaci o 15.00 hodine a mladší žiaci o 16.45 hod. proti súperovi z MFK Revúca.

Zajtra 3.júna 2023 o 17.30 hod. odohrajú svoj majstrovský zápas aj dospelí. Súperom nášho klubu bude TJ Slovan Tomášovce.

Všetky zápasy sa odohrajú na štadióne FK Iskra Hnúšťa.

Podnikateľka z Poľska predáva za kultúrnym domom:

- jahody 2 kg za 4,50 €,

- jablká 5 kg za 3,- €,

- zemiaky 15 kg za 7,- €.

Vytvorené: 2. 6. 2023
Posledná aktualizácia: 2. 6. 2023 16:47