Hlásenia mestského rozhlasu 03.04.2019

Preventívne protipožiarne kontroly,
Oznam - STIHL Hnúšťa,
Oznam - DIGI Slovakia,
Oznam - MsBP Hnúšťa s.r.o.

Riaditeľstvo Základnej školy J. F. Rimavského oznamuje, že otvára v školskom roku 2019/2020 pre žiakov šiesteho ročníka triedu s rozšíreným vyučovaním anglického jazyka.

Do 6.ročníka  s rozšíreným vyučovaním anglického jazyka sa môžu prihlásiť žiaci, ktorí navštevujú piaty ročník na základnej škole.

Prihlášku si môžete stiahnuť na stránke školy, alebo si prísť prevziať osobne na riaditeľstvo základnej školy. Podmienky o prijatí žiaka sú zverejnené na stránke školy.

Súkromná podnikateľka z Nových Zámkov ponúka na mestskej tržnici široký sortiment hotových záclon, kvalitné 7-dielne 5D návlečky v akciovej cene, široký sortiment kvalitného spodného prádla českej výroby a rôzny iný tovar.

Podnikateľ z Poľska predáva na parkovisku za kultúrnym domom:

- zemiaky 15 kg za 6,00 €

- jablká 5 kg za 2,00 €

Predávať sa bude do 15.00 hodiny.

V sobotu 6.apríla 2019 sa budú vykonávať preventívne protipožiarne kontroly podľa zákona o ochrane pred požiarmi č. 314/2001 Z. z.. Preventívne protipožiarne kontroly budú vykonávať poverené osoby mestom Hnúšťa, ktoré budú mať povolenie od mesta a na vyzvanie sa budú preukazovať služobným preukazom. Kontrola sa  bude vykonávať v čase od 14.30 hodiny na ulicach Železničná, Križanova, Cintorínska a Hlavná.

Predajňa STIHL Hnúšťa v areáli bývalej STS vás pozýva na nákup pomocníkov do vašich záhrad. Elektrický rotavátor od 74 € a motorový od 257 €, Prevzdušňovač trávnika elektrický od 99 €, Elektrické kosačky od 59,90 € a motorové kosačky od 199 €. Pripravili si pre vás možnosť vybrať si z viacerých značiek a modelov, na ktoré samozrejme ponúkajú aj servis v prípade problémov.

Teší sa na vás kolektív predajne.

Spoločnosť Digi Slovakia pripravila aj pre obyvateľov nášho mesta cenovo výhodnú ponuku, vďaka ktorej môžete ušetriť v jarnej zľave až 200 €. Digi ponúka 67 kanálov už od 9,60 € mesačne. Inštaláciu služby od DIGI dostanete úplne zadarmo. Viac informácií sa dozviete na internetovej stránke digislovakia.sk alebo na DIGI zákazníckej linke 0850 211 112.

Mestský bytový podnik Hnúšťa s.r.o. oznamuje, že z dôvodu opravy satelitu je potrebné si preladiť televízne kanály Markíza a Doma.

Vytvorené: 3. 4. 2019
Posledná aktualizácia: 3. 4. 2019 13:28