Hlásenia mestského rozhlasu 03.05.2023

Oznam MsP - nález kľúčov
FK Iskra Hnúšťa - Majstrovské futbalové zápasy
Predaj - podnikateľka z Rimavskej Soboty

Mesto Hnúšťa oznamuje, že zajtra 4.mája 2023 v čase od 7.00 hodiny bude spoločnosť Brantner Gemer, s.r.o. vyvážať komunálny odpad. Vyvážať sa bude všetok komunálny odpad, ktorého vývoz bol plánovaný na tento týždeň v Hnúšti a v mestských častiach.

Na Železničnej ulici sa našiel zväzok kľúčov. Bližšie informácie na MsP.

Futbalový klub Iskra Hnúšťa vás pozýva na majstrovské futbalové zápasy žiakov, ktoré sa odohrajú zajtra 4.mája 2023, starší žiaci o 15.00 hodine a mladší žiaci o 16.45 hod. proti súperovi z FTC Fiľakovo.  Svoj majstrovský futbalový zápas  odohrajú aj dospelí, v nedeľu 7.mája 2023 o 16.30 hod. proti súperovi z TJ Vinohrad Čebovce. Všetky zápasy sa odohrajú na štadióne FK Iskra Hnúšťa.

Podnikateľka z Rimavskej Soboty predáva na mestskej tržnici ovocie a zeleninu. V ponuke má konzumné zemiaky 15 kg, sadiare, bylinky a jarné kvietky.

Vytvorené: 3. 5. 2023
Posledná aktualizácia: 3. 5. 2023 14:49