Hlásenia mestského rozhlasu 04.02.2020

Detské ihrisko Žihadielko
Oznámenie o prerušení dodávky pitnej vody,
Výkup papiera a rastlinných olejov,
Opravár šijacích strojov

Milí Hnúšťania, ďakujeme Vám za podporu v súťaži o ihrisko Žihadielko. Do konca súťaže ostáva ešte 25 dní a v súčasnosti sa nachádzame na deviatom mieste, takže sme medzi 10 mestami, ktoré môžu vyhrať nové detské ihrisko v hodnote 87 tisíc eur.

Bez Vašej pomoci to ale nepôjde, preto Vás prosíme, aby ste hlasovali za Hnúšťu každý deň a nezabudli odohrať aj bonusovú hru.

Ďakujeme a hlasujeme každý deň, celý týždeň na www.zihadielko.sk!

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. oznamuje, že zajtra 5.februára 2020 v čase od 8.00 do 14.00 hodiny bude prerušená dodávka pitnej vody na uliciach Horná a Dolná.

Dodávka pitnej vody bude prerušená z dôvodu odstraňovania poruchy na vodovodnom potrubí.

V tejto súvislosti Vás prosíme o predzásobenie sa pitnou vodou.

V priebehu prác môže dôjsť k skúšobnému nápúšťaniu vodovodného potrubia a tým k dočasnému obnoveniu dodávky vody.

V tomto čase bude ulica Horná neprejazdná.

Firma Brantner Gemer, s.r.o. a mesto Hnúšťa oznamujú, že v piatok 7.februára 2020 sa uskutoční zber papiera výmenou za toaletný papier, kuchynské utierky alebo hygienické vreckovky a výkup jedlých rastlinných olejov a tukov na nasledovných stanovištiach:

14.00 - 14.20 hod. - sídlisko SNP / za nákupným centrom

14.25 - 14.50 hod. - Nábrežie Rimavy / potraviny ALBA-PRAMEŇ

14.55 - 15.20 hod. - sídlisko 1.mája / parkovisko pred bytovkou č. 908

15.25 - 16.00 hod. - sídlisko Klokočova / kotolňa na sídlisku

16.05 - 16.30 hod. - Likier Kolónia / pri potravinách - U Hanesa

Zbierajú sa noviny, časopisy, knihy bez textilnej väzby. Je potrebné, aby bol papier zviazaný!

Opravár šijacích strojov všetkých druhov oznamuje, že kto má záujem o opravu šijacieho stroja nech zavolá na t.č. 0904 582 151.

Vytvorené: 4. 2. 2020
Posledná aktualizácia: 4. 2. 2020 15:29