Hlásenia mestského rozhlasu 04.05.2022

Oznam - rezervácia knihy Príbehy starej Hnúšte
Oznam - Železničná spoločnosť Slovensko, a. s.
Oznam MsKS - divadelné predstavenie Horúca sprcha

Združenie Horná Rimava v spolupráci s mestom Hnúšťa a kolektívom 11 autorov o niekoľko týždňov vydá publikáciu o histórii mesta s názvom Príbehy starej Hnúšte. Knihu si môžete rezervovať už dnes v kancelárii primátora mesta za zvýhodnenú predpredajovú cenu 11,- € a následne si ju vyzdvihnúť koncom júna. 29 historických príbehov a informácií od pravekého osídlenia až po koniec druhej svetovej vojny spolu s viac ako 200 fotografiami určite zaujme každého, kto má rád históriu svojho mesta.

Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. upozorňuje cestujúcich, že vo štvrtok 05. mája 2022 z dôvodu výluky medzi železničnými stanicami   Rimavská Baňa – Hnúšťa  v čase od 8.00 hodiny  do 12.15 hod. budú  osobné vlaky Os 6709, Os 6710, Os 6713 a Os 6714  nahradené autobusmi.

Autobusy  budú zastavovať :

• Hnúšťa – pred staničnou budovou
  • Likier – zastávka dopravcu SAD „Hnúšťa, Likier, nemocnica“
  • Rimavské Brezovo – zastávka dopravcu SAD „Rimavské Brezovo“
  • Rimavská Baňa – pred staničnou budovou

Mestské kultúrne stredisko vás srdečne pozýva na divadelné predstavenie Horúca sprcha. Vynikajúci herci sa postarajú o množstvo zábavných situácií, v piatok  6.mája 2022 o 18.00 hodine v divadelnej sále Domu kultúry v Hnúšti. Vstupenky za cenu 13,- € si môžete zakúpiť v predpredaji v MsKS v Hnúšti alebo v sieti Ticketportal.

Vytvorené: 4. 5. 2022
Posledná aktualizácia: 4. 5. 2022 9:25