Hlásenia mestského rozhlasu 04.07.2019

Oznam MsP - nález mobilného telefónu,
Predaj - podnikateľ z Poľska,
Predaj - podnikateľ z Revúcej,

V sobotu 6.júla 2019 sa budú vykonávať preventívne protipožiarne kontroly podľa zákona o ochrane pred požiarmi č. 314/2001 Z. z.. Preventívne protipožiarne kontroly budú vykonávať poverené osoby mestom Hnúšťa, ktoré budú mať povolenie od mesta a na vyzvanie sa budú preukazovať služobným preukazom. Kontrola sa  bude vykonávať v čase od 08.00 hodiny na ulici Francisciho. V prípade nepriaznivého počasia sa kontroly nebudú vykonávať.

Dňa 3.júla 2019 sa na ulici Francisciho našiel mobilný telefón. Bližšie informácie na MsP.

Podnikateľ z Poľska predáva na parkovisku za kultúrnym domom marhule 1 kg za 1,20 €.

Súkromný podnikateľ Ľubomír Lindák z Revúcej vás pozýva na mestskú tržnicu na nákup bytového textilu vlastnej výroby. Na predaj ponúka:

- paplónové súpravy vhodné pre alergikov a astmatikov,

- posteľné súpravy krepové a bavlnené,

- plachty bavlnené, froté, Jersey na jedno a dvojposteľ,

- prehozy jedno a dvojposteľové,

- sedáky na stoličky okrúhle, štvorcové a tvarované,

- vankúše rôznych rozmerov a obliečky na ne,

- ozdobné obliečky,

- deky.

Ďalej ponúka lakové obrusy, tkané koberce a iný tovar za výhodné ceny.

Vytvorené: 4. 7. 2019
Posledná aktualizácia: 4. 7. 2019 10:03