Hlásenia mestského rozhlasu 05.10.2021

Oznam SSD - Odpočet elektriny
Predaj - podnikateľka z Poľska
Predaj - podnikateľka z Rožňavy

Oznamujeme Vám, že v termíne od 7.októbra do 12.októbra 2021 bude za zmrzlinou prebiehať príprava a samotné asfaltovanie parkovacích plôch. Prosíme Vás, aby ste v uvedenom termíne na parkovacích plochách neparkovali. Využiť môžete ostatné parkovacie plochy na sídlisku 1.mája. Za porozumenie Vám ďakujeme.

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. Banská Bystrica, závod 04 Rimavská Sobota oznamuje svojim odberateľom pitnej vody, že v dňoch od 5.októbra do 8.októbra 2021 v čase od 7.30 do 14.30 hod. bude v celom meste vykonávané plánované odkalenie vodovodného potrubia verejného vodovodu.

Všetkých odberateľov vody žiadajú, aby v čase odkaľovania v obmedzenom množstve, t.j. len na hygienické účely používali pitnú vodu z verejného vodovodu, nakoľko táto môže mať prechodne zhoršenú kvalitu v ukazovateľoch farba a zákal a následne môže dôjsť k náhlemu poklesu tlaku v potrubí. Zmena kvality pitnej vody môže ovplyvniť aj kvalitu TÚV. K obnoveniu dodávky pitnej vody dôjde v poobedňajších hodinách.

Za porozumenie Vám ďakujú.

Stredoslovenská Distribúcia oznamuje, že dnes 5.októbra 2021 sa bude konať odpočet elektriny pre všetkých odberateľov elektriny v domácnosti na uliciach Francisciho č. 81 až 169, 1. mája č. 3 až 728, Jilemnického, Mierová, Banícka, Hrebendova a Poľná.

Zajtra 6.októbra 2021 sa odpočet elektriny bude konať na uliciach Partizánska a v bytovkách na ul. M.R. Štefánika, SNP, Hlavná č.375,376,436,437 a  Námestie Janka Francisciho.

Prosíme Vás o sprístupnenie elektromerov a zavretie psov. Odpočet vykonáva odpočtár s preukazom, označený vestou s nápisom odpočtár a logom SSD - Stredoslovenská Distribúcia.

Za spoluprácu Vám ďakujú.

Podnikateľka z Poľska predáva za kultúrnym domom:

- zemiaky zimné 15 kg / 5,- €,

- paradajky, papriku po 1,- €,

- slivky, hrušky po 1,- €,

- jablká po 0,70 €,

- hrozno po 2,- €,

- kapustu rezanú 10 kg / 4,- €,

- kapustu kyslú 5 kg / 4,- €,

- cibuľu 10 kg / 5,- €,

- mrkvu 10 kg / 4,- €,

- petržlen 5 kg / 4,- €.

Podnikateľka z Rožňavy predáva na mestskej tržnici kardigány, pulóvre, vesty, maskáče, nohavice, legíny, spodné prádlo, zimnú obuv, papuče, umelé kytice.

Vytvorené: 5. 10. 2021
Posledná aktualizácia: 5. 10. 2021 15:09