Hlásenia mestského rozhlasu 06.06.2023

Oznam StVPS - Vykonávanie všetkých činností potrebných na kontrolu a preverenie odberateľov
Oznam - Koncert Mira Jaroša v kúpeľoch Číž
Predaj - podnikateľka z Poľska

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a. s., oznamuje že v nasledujúcich dňoch budú poverení pracovníci uvedenej spoločnosti vykonávať všetky činnosti potrebné na preverenie neoprávneného odberu vody z verejného vodovodu, neoprávneného vypúšťania odpadových vôd a vôd z povrchového odtoku (zrážkových vôd), na kontrolu odberateľov/producentov napojených na siete vodovodu a kanalizácie StVPS, a. s. a za účelom zistenia stavu meradla, napojenia objektu na vodovod/kanalizáciu, určenie plôch na výpočet množstva vôd odvedených do verejnej kanalizácie z povrchového odtoku, zistenie skutočnosti na výpočet vodného/stočného prostredníctvom smerných čísel vody.

Poverení pracovníci uvedenej spoločnosti nesmú narábať so žiadnou finančnou hotovosťou, nie sú poverení na žiadne inkasovanie nedoplatkov, ani vracanie preplatkov, sú povinní pri výkone činnosti identifikovať sa preukazom s fotografiou a písomným poverením v potrebnom rozsahu.

Ich totožnosť je možné si overiť na telefónnych číslach:

- Call centrum: 0850 111 234

- Zákaznícke centrum: 048/4327547, 048/4327588

Získané údaje budú použité pri aktualizácii zmlúv jednotlivých producentov.

Prírodné jódové kúpele Číž Vás pozývajú na koncert najobľúbenejšieho detského interpreta Mira Jaroša, ktorý sa bude konať 25. júna 2023. Čakajú na Vás rozprávkové postavičky, nafukovací hrad a veľa iných atrakcií pre deti. Bližšie informácie nájdete na sociálnych sieťach a webovej stránke Prírodných jódových kúpeľov Číž. Predpredaj vstupeniek je na recepcii kúpeľov Číž, v pekárni Baretka, v Lekárňach na námestí a západe v Rimavskej Sobote.

Podnikateľka z Poľska predáva za kultúrnym domom:

- jahody 2 kg za 4,50 €.

Vytvorené: 6. 6. 2023