Hlásenia mestského rozhlasu 06.10.2021

Oznam MsÚ - Asfaltovanie parkovacích plôch
Oznam SSD - Odpočet elektriny
Oznam - Roadshow Doma v EÚ

Oznamujeme Vám, že v termíne od 7.októbra do 12.októbra 2021 bude za zmrzlinou prebiehať príprava a samotné asfaltovanie parkovacích plôch. Prosíme Vás, aby ste v uvedenom termíne na parkovacích plochách neparkovali. Využiť môžete ostatné parkovacie plochy na sídlisku 1.mája. Za porozumenie Vám ďakujeme.

Stredoslovenská Distribúcia oznamuje, že sa bude konať odpočet elektriny pre všetkých odberateľov elektriny v domácnosti. Odpočet sa bude konať nasledovne:

Zajtra 07. októbra 2021 na  ul. Nábrežie Rimavy.

V piatok 08.októbra 2021 na ul. Dolná, Horná a v bytovkách na ul. Vladimíra Clementisa.

V pondelok 11.októbra 2021 na ul. Š. M. Daxnera, Športová, Ždiar v bytovkách na ul. 1. mája č. 907, 908 a 909.

Preto Vás prosíme o sprístupnenie elektromerov a zavretie psov. Odpočet vykonáva odpočtár s preukazom, označený vestou s nápisom odpočtár a logom SSD - Stredoslovenská Distribúcia.

Ďakujeme za spoluprácu.

Zajtra sa v meste uskutoční kombinované podujatie pod názvom Roadshow Doma v EÚ, ktorú organizuje Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku.

Naša agenda sa nemení, budeme sa spolu rozprávať o tom, ako môže Európska únia zlepšiť každodenný život ľudí v regiónoch. Chceme ľuďom ukázať, že aj v týchto neľahkých časoch je tu Európa pre nich a aj vďaka nej môžu pomôcť svojmu regiónu.

Dotkneme sa viacerých tém, ktoré zaujímajú regióny a ich obyvateľov v súvislosti s EÚ. Napríklad aké nastavenie čaká na aktivity či podporu Rozvoja vidieka, na spoločnú poľnohospodársku politiku EÚ do budúcnosti a aký to bude mať dopad na regióny? Venovať sa budeme aj programom Erasmus+.

Podujatie môžete zajtra 7. októbra 2021 od 10.00 hod.  sledovať online , alebo sa k nám aj pripojiť - na internetovej stránke www.domaeu.sk, alebo na FB stránke mesta Hnúšťa.

Vytvorené: 6. 10. 2021
Posledná aktualizácia: 6. 10. 2021 11:11