Hlásenia mestského rozhlasu 07.05.2019

Oznam TS - Plavčík letného kúpaliska,
Oznam - PMXnet s.r.o.,
Dni obce - HREBENDOVA HAČAVA

V sobotu 11.mája 2019 sa uskutoční zber nebezpečného odpadu. Zber bude prebiehať podľa harmonogramu, ktorý ste obdržali do domácností, alebo ho nájdete na webovej stránke mesta.

Nebezpečné látky, ktorých sa môžete bezpečne zbaviť: autobatérie, batérie, farby po záručnej dobe, fotografický papier, motorový olej, nádoby od oleja, olejové filtre, odpadové chemikálie, minerálne a syntetické oleje, obaly a nádoby znečistené škodlivinami, ortuťové teplomery, plasty znečistené ropnými látkami, riedidlá, rozpúšťadlá, chemicky znečistené textílie, televízory, elektrospotrebiče, elektronika, ustaľovač, vývojka, chemicky znečistená voda, výbojky, žiarivky, zvyšky pesticídov a insekticídov a pod.

Technické služby Mesta Hnúšťa ponúkajú voľné pracovné miesto na obsadenie pracovnej pozície na letnú sezónu 2019:

Plavčík letného kúpaliska.

Podmienky prijatia: študent - študentka strednej alebo vysokej školy, vek minimálne 18 rokov v čase nástupu.

Nástup: 1.júna 2019

Záujemci sa môžu prihlásiť na t.č. 0903 749 626 alebo osobne v MŠH Hnúšťa.

Spoločnosť PMXnet s.r.o. vám oznamuje, že v dňoch 9. a 10.mája 2019 bude predajňa z dôvodu čerpania dovolenky zatvorená. Za porozumenie vám ďakujú.

Výbor mestskej časti Hačava a Mesto Hnúšťa vás pozývajú v sobotu 11.mája 2019 na DNI OBCE - HREBENDOVA HAČAVA.

Od 11.00 hodiny vás čaká ochutnávka kulinárskuch špecialít spojená s jarmokom remeselníkov.

O 13.00 hodine - pietny akt pri pamätníku Mateja Hrebendu.

O 14.00 hodine - kultúrny program a prezentácia historickej Hačavy v Kultúrnom dome.

Pokračovať sa bude voľnou zábavou v sprievode hudby a o 21.00 hodine bude zapálenie hačavskej povstaleckej vatry.

Občerstvenie je zabezpečené.

Vytvorené: 7. 5. 2019