Hlásenia mestského rozhlasu 08.06.2023

Oznam MsP - nález zväzku kľúčov
Predaj - podnikateľ zo Svitu
Oznam - Očná optika ANPEK

Starosta obce Lehota nad Rimavicou Ivan Antal a predseda Mikroregiónu Sinec – Kokavsko Martin Pliešovský vás pozývajú na kultúrno – športové podujatie pre deti v rámci dňa  Mikroregiónu Sinec – Kokavsko v Lehote nad Rimavicou, pri kultúrnom dome v sobotu 10. júna 2023 o 10.00 hodine.

Sprievodné atrakcie:

• tvorivé dielne s Bibianou Ondrejkovou – ukážky ako sa tvorí a píše kniha,
  • výučba latinskoamerických tancov s Enriquem Herrerom,
  • rytieri + ochutnávky stredovekej kuchyne, vojaci, ukážky ryžovania zlata, remeselníci a ich výrobky.

Celým dňom bude sprevádzať Marcela Molnárová a o 16.00 hodine vystúpia súrodenci Hečkovci.

MsKS vás srdečne pozýva na vynikajúce divadelné predstavenie s názvom 3X2 s hviezdnym  obsadením za  cenu len 7€ !!!! Vstupenky kúpite za 7€ len v predpredaji v kancelárii MsKS. Tešia sa na vás Csongor Kassai a Zuzana Martinková 22. júna 2023 v Dome kultúry v Hnúšti.

Na námestí sa našiel zväzok kľúčov. Bližšie informácie na MsP.

Podnikateľ zo Svitu predáva za kultúrnym domom:

• jahody 2 kg za 4,50 €,
  • nové zemiaky 15 kg za 10,- €.

Očná optika ANPEK oznamuje, že v pondelok 12. júna 2023 od 10.00 hodiny do 10.45 hod. bude v kultúrnom dome ponúkať možnosť kompletného vyhotovenia okuliarov.

Podnikateľ zo Svitu bude predávať zajtra 09. júna 2023 od 7.00 hodiny za kultúrnym domom:

• jahody 2 kg za 4,50 €,
  • nové zemiaky 15 kg za 10,- €.

Vytvorené: 8. 6. 2023
Posledná aktualizácia: 8. 6. 2023 13:44