Hlásenia mestského rozhlasu 08.11.2019

Kino Rimava - Bleskový Manu,
Predaj - podnikateľka z Hnúšte,
Predaj - podnikateľka z Rožňavy,

Výbor MČ Maša a primátor mesta Vás pozývajú na zasadnutie výboru MČ Maša, ktoré sa bude konať v pondelok 11. novembra 2019 o 16.30 hod. v zasadačke Mestského úradu v Hnúšti.

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. Banská Bystrica závod 04 Rimavská Sobota oznamuje svojim odberateľom pitnej vody, že od 11. novembra do 15. novembra 2019 bude v čase od 7.30 do 14.00 hodiny vykonávané odkalenie vodovodného potrubia verejného vodovodu v meste Hnúšťa.

Všetkých odberateľov vody žiadame, aby v čase odkaľovania v obmedzenom množstve t.j. len na hygienické účely používali pitnú vodu z verejného vodovodu, nakoľko táto môže mať prechodne zhoršenú kvalitu v ukazovateľoch farba a zákal a následne môže dôjsť k náhlemu poklesu tlaku v potrubí. Zmena kvality pitnej vody môže ovplyvniť aj kvalitu TÚV. K obnoveniu dodávky pitnej vody dôjde v poobedňajších hodinách.

Za porozumenie Vám ďakujú.

Kino Rimava v Hnúšti vás pozýva vo štvrtok 14.novembra 2019 o 16.00 hodine na krásnu animovanú rozprávku Bleskový Manu.  V oblakoch, vo vzduchu, nad morom i nad mestečkom sa odohrávajú rôzne dobrodružsvá, ktoré by ste si určite nemali nechať ujsť. Vstupné 2,-€

Súkromná podnikateľka z Hnúšte predáva na parkovisku za kultúrnym domom zemiaky na zimné uskladnenie, cibuľu, jablká, zimnú hlávkovú kapustu a berie objednávky na zimnú rezanú kapustu. Predaj sa uskutoční aj zajtra v čase od 8.00 do 10.00 hodiny.

Podnikateľka z Rožňavy ponúka na mestdkej tržnici na predaj kabáty, vetrovky, pulóvre, svetre, spodné prádlo, nohavice, slovenské kapce a papuče a iný tovar v akcii.

Vytvorené: 8. 11. 2019
Posledná aktualizácia: 8. 11. 2019 13:34