Hlásenia mestského rozhlasu 08.12.2020

Oznam - Očná optika ANPEK
Predaj - podnikateľ z Poľska
Predaj - podnikateľka z Rožňavy

Mesto Hnúšťa oznamuje, že Materská škola Klokočova bude z hygienicko-preventívnych dôvodov zatvorená od zajtra 09. decembra 2020 do odvolania. O obnovení prevádzky Vás budeme informovať v závislosti od rozhodnutia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva prostredníctvom mestského rozhlasu a na webovej stránke mesta.

Regionálny úrad verejného zdravotníctva Rimavská Sobota informuje, že odberné miesto Covid19 v areáli nemocnice je z kapacitných dôvodov vyhradené iba pre občanov, ktorí sa vopred zaregistrovali na stránke korona.gov.sk. Na štvrtkový termín to je 10. decembra 2020 rovnako budú prijímať iba občanov, ktorí sa vopred zaregistrovali na konkrétny termín.

Očná optika ANPEK oznamuje, že v zajtra 9. decembra 2020 od 12:30 hod. do 13:15 hod. v kultúrnom dome ponúka možnosť kompletného vyhotovenia dioptrických okuliarov.

Podnikateľ z Poľska predáva na mestskej tržnici:

- zemiaky na zimné uskladnenie 15 kg/3,00 €,

- jablká 5 kg/3,00 €,

- hrušky 4 kg/3,00 €.

Podnikateľka z Rožňavy predáva na mestskej tržnici kabáty, pulóvre, nohavice, legíny, ponožky, montérky, menčestráky, tepláky, zimnú obuv, kapce, papuče.

Vytvorené: 8. 12. 2020
Posledná aktualizácia: 8. 12. 2020 12:40