Hlásenia mestského rozhlasu 09.05.2019

Oznam - Urbár Klenovec,
Zber nebezpečného odpadu,
Výstup na Maginhrad

Deň 12.máj patrí všetkým mamičkám. Oslávte aj vy deň matiek s nami v nedeľu 12.mája 2019 o 15.00 hodine vo veľkej sále domu kultúry. Program si pre vás pripravili deti z folklórneho súboru Zrkadielko, divadelného súboru Kukátko, súboru moderného a scénického tanca ECHO, Taekwondo klubu a tanečníci a speváci zo Základnej umeleckej školy.

Podnikateľka z Nových Zámkov ponúka na mestskej tržnici kvalitné záclony - všetky výšky a šírky, 5D návlečky, plachty a spodné prádlo.

MsKS a Divadlo Havran pozýva nielen deti na veselú ľudovú rozprávku Hlúpy Kubo 17.mája 2019 o 18:00 hodine do divadelnej sály Domu kultúry v Hnúšti.
Lístky si môžete zakúpiť v predpredaji v kanceláriách MsKS za cenu 3 eurá, alebo priamo na mieste hodinu pred predstavením.

Podnikateľka zo Starej Bašty oznamuje, že zajtra 10.mája 2019 sa na mestskej tržnici nebude predávať ovocie  a zelenina. Predaj sa uskutoční až v sobotu 11.mája 2019.

Pasienková spoločnosť Klenovec oznamuje svojim členom, že zajtra 10.mája 2019 v čase od 11.00 do 17.00 hodiny bude v budove Obecného úradu v Klenovci na prízemí, vyplácať podiely za rok 2018. Členovia, ktorí majú nárok na palivové drevo na rok 2019 si ho môžu zapísať pri vyplácaní podielov.

Technické služby Mesta Hnúšťa ponúkajú voľné pracovné miesto na obsadenie pracovnej pozície na letnú sezónu 2019:

Plavčík letného kúpaliska.

Podmienky prijatia: študent - študentka strednej alebo vysokej školy, vek minimálne 18 rokov v čase nástupu.

Nástup: 1.júna 2019

Záujemci sa môžu prihlásiť na t.č. 0903 749 626 alebo osobne v MŠH Hnúšťa.

Urbár Klenovec oznamuje svojim členom, že zajtra 10.mája 2019 v čase od 10.00 do 17.00 hodiny bude v budove Obecného úradu v Klenovci na prízemí, vyplácať podiely za rok 2018. Členovia, ktorí majú nárok na palivové drevo na rok 2019 si ho môžu zapísať pri vyplácaní podielov.

V sobotu 11.mája 2019 sa uskutoční zber nebezpečného odpadu. Zber bude prebiehať podľa harmonogramu, ktorý ste obdržali do domácností, alebo ho nájdete na webovej stránke mesta.

Nebezpečné látky, ktorých sa môžete bezpečne zbaviť: autobatérie, batérie, farby po záručnej dobe, fotografický papier, motorový olej, nádoby od oleja, olejové filtre, odpadové chemikálie, minerálne a syntetické oleje, obaly a nádoby znečistené škodlivinami, ortuťové teplomery, plasty znečistené ropnými látkami, riedidlá, rozpúšťadlá, chemicky znečistené textílie, televízory, elektrospotrebiče, elektronika, ustaľovač, vývojka, chemicky znečistená voda, výbojky, žiarivky, zvyšky pesticídov a insekticídov a pod.

Turistický oddiel Vŕšok Rimavská Baňa Vás pozýva na výstup na Maginhrad v sobotu 11.mája 2019. Bližšie informácie na t.č. 0902 418 621.

Vytvorené: 9. 5. 2019
Posledná aktualizácia: 10. 5. 2019 19:00