Hlásenia mestského rozhlasu 09.07.2019

Letné kino Rimava - TRHLINA,
Predaj - podnikateľ z Poľska,
Revízny a servisný audit plynových zariadení,
Oznam - Kvetinárstvo Tulipán,
Predaj - podnikateľka z Nových Zámkov

Letné Kino Rimava v Hnúšti vás pozýva v piatok 12.júla 2019 o 21.00 hodine do amfiteátra na mysteriózny thriller TRHLINA, ktorý rozpráva príbeh o nevysvetliteľnom miznutí ľudí v pohorí Tribeč. Vstupné: 2 €

Podnikateľ z Poľska predáva na parkovisku za kultúrnym domom marhule 1 kg za 1,20 €.

V najblližších dňoch budú pracovníci Slovenskej revíznej a servisnej spoločnosti vykonávať revízny a servisný audit plynových zariadení. Pracovník je riadne označený preukazom Slovenskej revíznej a servisnej spoločnosti. V prípade záujmu kontaktujte t.č. 0902 96 96 86.

Kvetinárstvo Tulipán Vám oznamuje, že v predajni v obchodnom dome ponúka zľavu 50% na všetok darčekový tovar.

Podnikateľka z Nových Zámkov ponúka na mestskej tržnici na predaj tričká, legíny, záclony, návlečky a rôzny iný tovar.

Vytvorené: 9. 7. 2019
Posledná aktualizácia: 9. 7. 2019 15:00