Hlásenia mestského rozhlasu 09.07.2021

Kino Rimava - Aj dvaja sú rodina
Oznam TIC - Cyklobus
Predaj - podnikateľka z Rimavskej Soboty

Vážení občania, v záujme zachovania čistoty a poriadku na kontajnerových stojiskách vás prosíme, aby ste nadrozmerný odpad neumiestňovali na kontajnerové stojiská. Na umiestnenie nadrozmerného odpadu slúži zberný dvor v areáli Technických služieb mesta. Viac informácií, ako nakladať s odpadmi nájdete na plagátoch umiestnených vo Vašich vchodoch.

Kino Rimava otvára letnú sezónu premietania filmov pod holým nebom. Dnes 9.júla 2021 o 21.00 hodine pre vás pripravili komédiu Aj dvaja sú rodina s Omarom Sy v hlavnej úlohe, ktorá chytí za srdce mnoho divákov. Prežite príjemný večer s vynikajúcim filmom na najväčšej obrazovke v amfiteátri v Hnúšti.

Turistické informačné centrum ponúka priaznivcom cykloturistiky výlet na najdlhší cyklotunel v Európe - Slavošovský tunel. Ak nemáte bicykel, radi vám ho požičajú. Cyklobus vyráža každú sobotu a nedeľu spred domu kultúry o 8.00 hodine. Predpokladaný návrat je o 16.00 hodine. Záujemcovia sa musia nahlásiť 24 hodín vopred na tel. čísle 0901 706 641 alebo na stránke mesta Hnúšťa.

Cena: 10,-€.

Podnikateľka z Rimavskej Soboty ponúka na mestskej tržnici čerstvé ovocie a zeleninu a uhorky nakladačky.

Vytvorené: 9. 7. 2021
Posledná aktualizácia: 9. 7. 2021 10:19