Hlásenia mestského rozhlasu 09.10.2019

Oznam MsÚ - zber biologických odpadov
Oznam MsP - nález mobilného telefónu
Tragikomédia - Ešte raz, ale lepšie...
Skupina MADUAR
Mäsiareň pod bránou
Predaj - podnikateľka z Rožňavy
Oznam - Slovenská sporiteľňa

Mesto Hnúšťa oznamuje občanom, že v zmysle VZN o nakladaní s komunálnymi odpadmi a s drobnými stavebnými odpadmi na území mesta bude od 11.októbra 2019 do 11.novembra 2019 zabezpečovať zber biologických odpadov.

Zber bude realizovaný formou veľkokapacitných kontajnerov, ktoré budú rozmiestnené nasledovne:

- Starý Likier - pod kostolom,

- Kolónia - pri kasíne,

- IBV - na ulici Š. M. Daxnera,

- Skalica - v križovatke ulice Fučíkovej,

- Jilemnického - pri živom plote,

- Hačava - na námestí a pri cintoríne,

- Maša - pri cintoríne,

- Hnúšťa - centrum, ulička Cintorínska a Záhrada 1.mája.

Upozorňujeme občanov, že do kontajnerov je možné umiestňovať len záhradný biologický odpad a to najmä konáre.

Jesenný zber veľkoobjemového odpadu bude realizovaný následne v priebehu mesiaca november.

V prípade potreby odvozu väčšieho množstva konárov kontaktujte Technické služby mesta na t.č. 047/542 3113, ktoré zabezpečia odvoz.

V Supermarkete Tesco sa našiel mobilný telefón. Majiteľ si ho môže vyzdvihnúť na MsP.

MsKS v Hnúšti Vás pozýva v piatok 18.októbra 2019 do veľkej sály Domu kultúry v Hnúšti na tragikomédiu Ešte raz, ale lepšie..., ktorá je o tom, či sa dá zmeniť život, keď vám osud dá druhú šancu! Lístky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal ( https://www.ticketportal.sk/venue/103211 ) alebo v MsKS v Hnúšti (0901 706 641).

Skupina MADUAR vyrazila v roku 2019 na veľké slovenské turné s názvom Hafanana The Best Of Tour, s ktorým zavíta aj do Hnúšte. Na 100-minútový megakoncert tejto legendy 90.rokov sa môžete tešiť vo štvrtok 24.októbra 2019 o 20.00 hodine v Mestskej športovej hale v Hnúšti. Vstupenky si môžete zakúpiť v MsKS, klientskom centre mestského úradu, Cafe Bare Hala alebo online na Predpredaj.sk. Cena vstupenky je 8 € v predpredaji a 12 € na mieste v deň koncertu.

Novootvorená Mäsiareň pod bránou vás pozýva od dnes 9.októbra 2019 na nákup čerstvého mäsa a mäsových výrobkov za výhodné ceny. Otvorené bude každý týždeň od utorka do piatka v čase od 8.00 do 16.30 hod.

Podnikateľka z Rožňavy ponúka na mestskej tržnici na predaj svetre, mikiny, vetrovky, nohavice, obuv, umelé kytice, chryzantémy, ikebany a iný tovar v akcii.

Slovenská sporiteľňa oznamuje, že jej bankomat a pobočka v Hnúšti na Francisciho ulici Vám budú aj naďalej k dispozícii. Navyše, ak si teraz do Slovenskej sporiteľne z iných bánk či nebankoviek prenesiete pôžičku, kreditku, nákup na splátky alebo lízing, získate za každých prenesených 500 € odmenu 20 €.

Vytvorené: 9. 10. 2019
Posledná aktualizácia: 9. 10. 2019 16:19